Konkurs fotograficzny rozstrzygnięty!!!

Zapraszamy wszystkich na uroczysty wernisaż wystawy pokonkursowej III POWIATOWEGO KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO „OSOBLIWOŚCI ZIEMI GORLICKIEJ” ZORGANIZOWANEGO PRZEZ POWIATOWE CENTRUM EDUKACJI ORAZ MŁODZIEŻOWY DOM KULTURY W GORLICACH. Wernisaż połaczony z rozdaniem laureatom nagród odbędzie się w sali wystawowej MDK 29.maja 2012 (wtorek) o godz. 17.00.

A oto wyniki konkursu:

PROTOKÓŁ
Z III POWIATOWEGO KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO „OSOBLIWOŚCI ZIEMI GORLICKIEJ” ZORGANIZOWANEGO PRZEZ POWIATOWE CENTRUM EDUKACJI ORAZ MŁODZIEŻOWY DOM KULTURY W GORLICACH

Konkurs odbywał się w dwóch formułach tematycznych -” osobliwości ziemi gorlickiej”
i „temat dowolny”. W każdej formule w trzech kategoriach wiekowych – uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

Na konkurs wpłynęło łącznie 575 zdjęć z 25 placówek z tego w formule:
osobliwości – 257, zaś w formule: temat dowolny – 318.
Jury: przewodniczący – Wacław Bugno- artysta fotografik, , Jacek Kosiba – artysta fotografik ,Tomasz Kubala – dyrektor MDK, przyznało nagrody i wyróżnienia:

Kategoria: szkoły podstawowe

Formuła: osobliwości ziemi gorlickiej

I miejsce – Nagroda Starosty Powiatu Gorlickiego – Wiktoria Nowak SP nr 4 w Gorlicach
(2 fotografie)
II miejsce – Kacper Zieliński ZS w w Ropicy Polskiej
III miejsce – Oskar Duran ZS w Klęczanach

Wyróżnienia:

– Kamila Ptak SP w Sitnicy (2 fotografie)
– Julia Grasela MDK Gorlice
– Magdalena Załęska SP nr 4 w Gorlicach (2 fotografie)
– Michał Slęzak SP nr 4 w Gorlicach
– Barbara Jędrzejczyk ZS w Ropicy Polskiej

Formuła: temat dowolny

I miejsce – Karolina Wojtanek SP nr 4 w Gorlicach (4 fotografie)
II miejsce – Artur Laskoś ZS w Ropicy Polskiej
– Michał Jedlecki ZS w Ropicy Polskiej
III miejsce – Patrycja Burkot SP nr 2 w Bieczu
Dagmara Krok SP w Ropicy Polskiej
Grzegorz Kordek SP nr 4 w Gorlicach
Bartłomiej Sobol SP nr 4 w Gorlicach
Iwona Majcher ZS w Ropicy Polskiej

Wyróżnień nie przyznano.

Kategoria: gimnazja

Formuła: osobliwości ziemi gorlickiej

I miejsce – Nagroda Starosty Powiatu Gorlickiego Alicja Siorak MDK w Gorlicach
( 3 fotografie)
II miejsce – Weronika Kudławiec ZS w Bystrej
III miejsce – Joanna Łabowska ZS w Ropicy Polskiej

Wyróżnienia:

– Martyna Bochniak ZS nr 1 w Bieczu
– Angelika Miarecka ZS w Bystrej
– Olga Woźniak Gimnazjum w Uściu Gorlickim
– Paulina Sikora MDK w Gorlicach
– Alicja Siorak MDK w Gorlicach

Formuła: temat dowolny

I miejsce – Paulina Czeluśniak Gimnazjum nr 1 w Bieczu (2 fotografie)
II miejsce – Joanna Niemiec ZS w Ropicy Polskiej
III miejsce – Anna Wilczkiewicz ZS nr 3 w Gorlicach

Wyróżnienia:

– Patrycja Tarsa MDK w Gorlicach
– Hanna Nieborok Gimnazjum w Uściu Gorlickim
– Paulina Burkot ZS nr 3 w Gorlicach
– Karolina Laskoś ZS w Ropicy Polskiej
– Klaudia Morondel ZS w Ropicy Polskiej

Kategoria: szkoły ponadgimnazjalne

Formuła: osobliwości ziemi gorlickiej

I miejsce – Nagroda Starosty Powiatu Gorlickiego Kamil Bugno L.O. I. M.Kromera
w Gorlicach (3 fotografie)
II miejsce -Magdalena Saratowicz MDK w Gorlicach ( 2 fotografie)

.Wyróżnienia:
– Anna Maria Dziubyna L.O. I. M.Kromera w Gorlicach
– Julia Brataniec MDK w Gorlicach (2 fotografie)
– Dominik Ryba ZST im. Wincentego Pola w Gorlicach
– Anna Kawa L.O. I. M.Kromera w Gorlicach

Formuła: temat dowolny

I miejsce – Sylwester Ćwiklik ZST w Gorlicach ( 3 fotografie)
II miejsce – Julia Ziemba L.O. I. M.Kromera w Gorlicach ( 3 fotografie)
III miejsce – Iwo Kozłowski ZS Ekonomicznych w Gorlicach

Wyróżnienie:

– Anna Rutana L.O. im. M.Kromera w Gorlicach
– Aleksandra Skubis L.O. im. M.Kromera w Gorlicach
– Dominik Ryba ZST im. Wincentego Pola w Gorlicach
– Janusz Gucwa ZS nr 1 im. I. Łukasiewicza

Uwagi:

Konkurs przebiegał zgodnie z regulaminem. Decyzja jury jest ostateczna.
Łącznie przyznano 22 nagrody , w tym trzy Nagrody Starosty Powiatu Gorlickiego oraz 23 wyróżnienia .

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.