Zajęcia wakacyjne

ROZKŁAD ZAJĘĆ FERYJNYCH 2011/12
w MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY w Gorlicach

MUZYKA (Studio wokalne)

TOMASZ KUBALA:(BOGUSŁAW DIDUCH,MIROSŁAW BOGOŃ)

04.07. śr 10.00 – 12.15 emisja głosu (p.Bogoń)

10.07. wt. 10.00 – 12.15 praca w studiu nagrań
(p.Diduch, p.Kubala)

11.07 śr. 10.00 – 12.15 emisja głosu
(p.Diduch. p.Bogoń)

13.08. pn.. 10.00 – 12.15 praca z tekstem
(p.Diduch)

14.08.wt. 10.00 – 12.15 praca w studiu nagrań
(p.Diduch, p.Kubala)

28.08.wt. 10.00 – 12.15 praca w studiu nagrań
( p.Kubala)

TOMASZ KUBALA:

09.07.pn. 10.00 – 12.15 zajęcia gitarowe otwarte

11.07 śr. 10.00 – 12.15 próba zespołu gitarowego

13.08. pn.. 10.00 – 12.15 zajęcia gitarowe otwarte

16.08.czw. 10.00 – 12.15 próba zespołu gitarowego

27.08.pn. 10.00 – 12.15 zajęcia gitarowe otwarte

29.08.wt. 10.00 – 12.15 próba zespołu gitarowego

AGATA MASZTAFIAK:

21.08.wt. 15.00-18.45 zajęcia otwarte muzyczne
22.08.śr. 15.00-18.45 zajęcia otwarte muzyczne
23.08.czw. 10.00-13.00 zajęcia otwarte muzyczne
24.08.pt. 10.00-13.00 zajęcia otwarte muzyczne

28.08.wt. 15.00-18.45 zajęcia otwarte muzyczne
29.08.śr. 15.00-18.45 zajęcia otwarte muzyczne
30.08.czw. 10.00-13.00 zajęcia otwarte muzyczne
31.08.pt.. 15.00-18.45 zajęcia otwarte muzyczne

RAFAŁ FUDALA

03.07.wt . 10.00-14.20 próba zespołu Zaraz
i Green Temper
14.30 – 18.00 próba chóru MDK

09.07. pn. 10.00-13.30 zajęcia w Moszczenicy
10.07.wt. 10.00-14.20 teoria muzyki i emisja głosu dla
chórzystów

TANIEC

RENATA GAWLAK-SPYRA:

02.07.pon. 10.00-17.30 wyjazd nad Zalew Klimkowski
04.07.śr. 11.00-17.00 rajd pieszy na „Trzy Kopce”
Ropica Polska
10.07.wt. 10.00-16.45 wyjście na basen
12.07.czw. 10.00-16.45 wyjście na basen
27.08.pn. 10.00-16.45 wyjście na basen
28.08.wt. 14.00 – 17.00 wyjście na kręgielnie
30.08.czw. 17.00 – 20.45 ognisko

MONIKA WACEK:

21 – 26.08. warsztaty taneczne EGUROLA DANCE STUDIO

28.08.wt. 14.00-18.30 zajęcia otwarte
taniec nowoczesny
29.08.śr. 14.00-18.30 zajęcia otwarte –
taniec towarzyski

31.08.pt. 14.00-18.30 zajęcia otwarte –
taniec towarzyski

MAŁGORZTA OBRZUT:

05.07.czw. 11.00-14.45 zajęcia be free

06.07.pt. 11.00-14.00 zajęcia be free

27.08 – 30.08 Warsztaty taneczne w Jasle

PLASTYKA

GRZEGORZ KARPIŃSKI:

02.07.pon. 08.30-10.45 zajęcia plastyczne gr I i II
11.00- 13.15 zajęcia plastyczne gr I i II
03.07wt.. 08.30-10.45 zajęcia plastyczne gr III i IV i V
11.00- 13.15 zajęcia plastyczne gr III i IV i V
04.07.śr . 08.30-10.45 zajęcia plastyczne gr III , IV
11.00- 13.55 zajęcia plastyczne gr ,III , IV

28.08.wt. 08.30-10.45 zajęcia plastyczne gr I , II ,III,IV,V
11.00- 13.15 zajęcia plastyczne gr I ,II ,III,IV,V
29.08.śr 08.30-10.45 zajęcia plastyczne gr III i IV i V
11.00- 13.15 zajęcia plastyczne gr III i IV i V
30.08.czw. 08.30-10.45 zajęcia plastyczne gr I, II, III , IV
11.00- 13.55 zajęcia plastyczne gr I, II.III , IV

DANUTA SŁYŚ – TOHL:

02.07.pon. 09.00 – 13.30 zajęcia plastyczne
03.07.wt. 09.00 – 13.30 zajęcia plastyczne
04.07.śr. 09.00 – 13.30 zajęcia plastyczne

29.08.wt. 09.00 – 13.30 zajęcia plastyczne
30.08.śr. 09.00 – 13.30 zajęcia plastyczne
31.08.czw. 09.00 – 13.30 zajęcia plastyczne

WOJCIECH HABEREK:

02.07.pon. 09.00-14.15 zajęcia z fotografii w plenerze

03.07.wt. 09.00-14.15 zajęcia z fotografii w plenerze

04.07.śr. 09.00 – 12.00 wykonanie odbitek w technice linorytu

10.07.wt. 09.00-14.15 zajęcia z fotografii w plenerze

11.07. śr 09.00-14.15 zajęcia z fotografii w plenerze

12.07. czw. 09.00-14.15 zajęcia z fotografii w plenerze

PRACOWNICY GODZINOWI

PAWEŁ NOWICKI: MDK – Dyskusyjny Klub Filozoficzno-Literacki

03.07.wt. 16.00-17.30

10.07.wt. 16.00- 17.30

DOMINIKA JODŁOWSKA-KUBALA: MDK – koło teatralne

03.08.pn. 15.00-17.15 zajęcia grupy teatralnej I

04.08.wt. 15.00-22.00 wyjazd do Zakopanego

27.08.pn. 15.00-17.15 zajęcia grupy teatralnej I

29.08.śr. 18.00 -21.15 ognisko grupa teatralna

31.08.pt. 17.00 – 19.15 Młodzieżowy Klub Filmowy Projekcja filmu

MARIA WILK

02.07.pn. 09.00-12.15 otwarte zajęcia plastyczne

03.07.wt. 09.00-12.15 otwarte zajęcia plastyczne

04.07. śr. 10.00-12.15 otwarte zajęcia plastyczne

09.07.pn. 09.00-12.15 otwarte zajęcia plastyczne

11.07.śr. 09.00-15.00 plener malarski w Pętnej

BARTŁOMIEJ BELNIAK – zajęcia plastyczne

06.07.pt 16.00-18.15 – grafika komputerowa

31.08.pt 16.00-18.15 – grafika komputerowa

MIROSŁAW BOGOŃ – zajęcia muzyczne

03.07.wt. 14.00 – 15.30 grupy gitarowe Sękowa
05.07.czw. 14.00 – 15.30 grupy gitarowe Siary
16.00 – 18.30 ognisko
06.07.pt. 16.00 – 18.30 próby zespołem
10.07.wt. 14.00 – 15.30 grupy gitarowe Sękowa
12.07.czw. 14.00 – 15.30 grupy gitarowe Siary

ANDZREJ MAŁECKI- ZAJĘCIA MUZYCZNE

21.08 wt. 15.00-17.00 zajęcia muzyczne
30.08 czw 9.00-11.00 zajęcia muzyczne

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.