Proponowany rozkład zajęć w MDK

ROZKŁAD ZAJĘĆ MŁODZIEZOWEGO DOMU KULTURY
W GORLICACH W ROKU SZKOLNYM 2012/2013

MUZYKA:

TOMASZ KUBALA – ZAJECIA GITAROWE

PONIEDZIAŁEK 17.00- 18.30 GRUPA „II” Rynek 11

ŚRODA 15.45 – 17.15 GRUPA „0” filia ul.Cicha

17.15 – 18.45 GRUPA „I” filia ul.Cicha

TOMASZ KUBALA, BOGUSŁAW DIDUCH, MIROSŁAW BOGOŃ
STUDIO WOKALNE

WTOREK 17.00 – 19.20

CZWARTEK 17.00 – 19.20

AGATA MASZTAFIAK – NAUKA GRY NA KEYBORDZIE, WOKAL

WTOREK 14.30 – 17.30

ŚRODA 13.00 – 16.00

CZWARTEK 13.30 – 17.30

PIĄTEK 15.00 – 17.00

17.00 – 18.30 WOKAL

18.30 – 20.00

TANIEC;

RENATA GAWLAK – SPYRA

PONIEDZIAŁEK 8.00 – 8.45 S.P.NR 1 I b gimn
9.45 – 10.30 S.P.NR 1 II e
10.40 – 11.25 S.P.NR 1 II b

WTOREK 8.00 – 8.45 S.P.NR 1 „0”
10.40 – 11.25 S.P.NR 1 III a

ŚRODA 8.00 – 8.45 S.P.NR 1 IV b
9.45 – 10.30 S.P.NR 1 III b
11.30 – 12.15 S.P.NR 4 I b
12.20 – 13.10 S.P.NR 4

CZWARTEK 8.00 – 8.45 S.P.NR 1 IV a
8.50 – 9.35 S.P.NR 1 IV b
11.30 – 12.20 S.P.NR 4 I a
12.20 – 13.10 S.P.NR 4 I a
13.10 – 14.00 S.P.NR 4 IIIb i Vb

16.30 – 18.00 taniec towarzyski w MDK
18.00 – 18.45 taniec towarzyski w MDK

PIATEK 10.40 – 11.25 S.P.NR 1 I a

TANIEC

MAŁGORZTA OBRZUT

PONIEDZIAŁEK 15.00 – 16.30 Be Free (zespół)
16.30 – 17.15 zajęcia ruchowo taneczne 5 – 6 latki
17.15 – 18.45 Be Free mini ( kl.IV – VI) zaawansowane\

WTOREK 15.45 – 16.45 taniec nowoczesny (kl I – III)
16.45 – 17.45 Be Free mini
17.45 – 18.45 Be Free /Jazz (gimnazjum)

TANIEC

MONIKA WACEK

PONIEDZIAŁEK 16.15 – 18.30 taniec nowoczesny gr. zaawansowana

SRODA 14.30 – 16.00 taniec nowoczesny gr początkujaca (kl.III,IV,V)
16.00 – 17.30 taniec nowoczesny gr początkująca (kl.VI, gimn)

CZWARTEK 15.00 – 17.15 zespół BOOM BOX

PIATEK 14.00 – 17.00 gr. zaawansowana „STOP AND GO”
17.00 – 20.00 zespół „BROKER”

PLASTYKA

DANUTA SLYŚ TOHL

PONIEDZIAŁEK 15.00 – 18.30 filia ul. Cicha 4

WTOREK 14.30 – 17.30 filia ul. Cicha 4

ŚRODA 13.00 – 15.15 filia ul. Cicha 4
15.15 – 17.30 filia ul. Cicha 4

CZWARTEK 15.00 – 18.00 filia ul. Cicha 4

PLASTYKA

GRZEGORZ KARPIŃSKI

WTOREK 12.20 – 13.50 S.P. NR 6 GR.I
14.00 – 15.30 S.P. NR 6 GRII

CZWARTEK 13.00 – 14.30 S.P. NR 6 GRI
14.35 – 16.05 S.P. NR 6 GRII

PIĄTEK 13.00 – 15.15 filia ul. Cicha 4 GR III
15.30 – 17.45 filia ul. Cicha 4 GR IV

SOBOTA 8.30 – 11.30 filia ul. Cicha 4 GR V

PLASTYKA I FOTOGRAFIA

WOJCIECH HABEREK

PONIEDZIAŁEK 11.25 – 14.25 S.P. NR 6
16.00 – 18.15 filia ul. Cicha 4 FOTOGRAFIA

WTOREK 12.30 – 14.00 S.P. NR 1 BIECZ ( kl. I – III)
14.30 – 16.45 S.P. NR 1 BIECZ (gimnazjum)

ŚRODA 12.30 – 15.30 S.P. NR 6

CZWARTEK 12.30 – 14.00 S.P. NR 1 BIECZ

TEATRALNO -RECYTATORSKIE

DOMINIKA JODŁOWSKA – KUBALA

WTOREK 15.30 – 17.00 gr. teatralna II filia ul Cicha 4

ŚRODA 15.00 – 17.20 gr. teatralna II filia ul Cicha 4

CZWARTEK 15.30 – 17.00 gr. teatralna II filia ul Cicha 4

SOBOTA 16.00 – 18.20 Młodzieżowy Klub Filmowy filia ul Cicha 4

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.