Nasze propozycje na wakacje!!!

ROZKŁAD ZAJĘĆ WAKACYJNYCH 2012/13
w MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY w Gorlicach

MUZYKA (Studio wokalne)

TOMASZ KUBALA:(BOGUSŁAW DIDUCH,MIROSŁAW BOGOŃ)

02.07.wt. 17.00 – 19.20 praca w studiu nagrań gr I (p.Bogoń, p.Diduch)

04.07.cz. 17.00 – 19.20 praca w studiu nagrań gr II
(p.Diduch, p.Kubala)

08.07.pn. 10.00 – 12.20 praca w studiu nagrań gr II
(p.Kubala)

27.08.wt. 17.00 – 19.20 praca w studiu nagrań gr I (p.Bogoń, p.Diduch)

29.08.wt. 17.00 – 19.20 praca w studiu nagrań gr II
(p.Diduch, p.Kubala)
________________________________________________________________________

TOMASZ KUBALA:

03.07.śr. 09.00 – 12.00 próba zespołu gitarowego

04.07.cz. 10.00 – 11.30 zajęcia gitarowe otwarte

08.07. pn.. 12.30 – 14.00 nagrania grupy gitarowej

09.07.wt. 10.00 – 14.00 zajęcia plenerowe (ognisko)

26.08.pn. 10.00 – 12.20 próba zespołu gitarowego

27.08.wt. 10.00 – 12.20 próba zespołu gitarowego

_______________________________________________________________________

AGATA MASZTAFIAK:

01.07.pn. 10.15 – 14.45 grupy instr. klawiszowych
gr. „I”,”II”

02.07.wt. 17.00 – 18.30 wyjście na basen

03.07.śr. 11.00 – 15.30 grupy instr. klawiszowych
gr.„0”„I”,”II”

04.07.cz. 10.15 – 14.45 zajęcia otwarte

08.07.pn. 10.15 – 13.15 zajęcia otwarte

09.07.wt. 11.00 – 14.45 grupy instr. klawiszowych
gr. „II”, „III”

10.07.śr. 11.00 – 14.45 grupy instr. klawiszowych
gr„0”„I”

11.07.cz. 11.00 – 15.30 ognisko

15.07.po. 11.00 – 14.45 zajęcia otwarte

16.07.wt. 11.00 – 14.45 zajęcia otwarte

17.07.śr. 11.00 – 15.30 zajęcia otwarte

18.07.cz. 10.15 – 13.15 zajęcia otwarte
TANIEC

RENATA GAWLAK-SPYRA:

01.07.pn. 10.00 – 15.15 wyjście na basen
02.07.wt. 10.00 – 15.15 wycieczka na „Trzy Kopce”

03.07.śr. 13.00 – 16.00 wyjście parku miejskiego

08.07.pn. 10.00 – 15.15 wyjście na basen

09.07.wt. 10.00 – 15.15 wycieczka na “ Góre Zamkową”

12.07.pt. 17.00 – 20.00 ognisko

16.07.wt. 10.00 – 15.15 wyjście na basen

17.07.śr. 16.00 – 20.30 ognisko

19.07.pt. 11.00 – 14.45 wyjazd do kina Nowy Sącz
na film 3D
________________________________________________________________________

MONIKA WACEK:

21 – 29.08. warsztaty taneczne EGUROLLA DANCE STUDIO w Warszawie

________________________________________________________________________

MAŁGORZTA OBRZUT:

02.07.wt. 10.00 – 11.30` zajęcia otwarte
12.00 – 17.00 warsztaty ZUMBA, latin dance w Kwiatonowicach – BE FREE

09.07.wt. 10.00 – 11.30` zajęcia otwarte
12.00 – 17.00 warsztaty ZUMBA, latin dance w Kwiatonowicach – BE FREE
________________________________________________________________________

PLASTYKA

GRZEGORZ KARPIŃSKI:

01.07.pn. 08.30 – 10.45 zajęcia plastyczne gr. I , II
11.00 – 13.15 zajęcia plastyczne gr. I , II

03.07.śr. 08.30 – 10.45 zajęcia plastyczne gr. III, IV, V
11.00 – 13.15 zajęcia plastyczne gr. III, IV, V

05.07.pt. 08.30 – 10.45 zajęcia plastyczne gr. I – V 11.00 – 13.55 zajęcia plastyczne gr. I – V

27.08.wt. 08.30 – 10.45 zajęcia plastyczne gr. I – V
11.00 – 13.15 zajęcia plastyczne gr. I – V

28.08.śr. 08.30 – 10.45 zajęcia plastyczne gr. III, IV, V
11.00 – 13.15 zajęcia plastyczne gr. III, IV, V

39.08.cz. 08.30 – 10.45 zajęcia plastyczne gr. I – V
11.00 – 13.55 zajęcia plastyczne gr. I – V

______________________________________________________________________________

DANUTA SŁYŚ – TOHL:

01.07.pn. 09.00 – 13.30 zajęcia plastyczne gr. I

02.07.wt. 09.00 – 13.30 zajęcia plastyczne gr. II

03.07.śr. 09.00 – 13.30 zajęcia plastyczne gr. III

27.08.wt. 09.00 – 13.30 zajęcia plastyczne gr. IV

28.08.śr. 09.00 – 13.30 zajęcia plastyczne gr. V

29.08.cz. 09.00 – 13.30 zajęcia plastyczne gr. I, II ______________________________________________________________________

WOJCIECH HABEREK:

01.07.pn. 09.00 – 14.15 krajobraz miejski – plener malarski, Biecz Wapniska.

02.07.wt 09.00 – 14.15 pejzaż architektoniczny – plener malarski, Biecz Wapniska

03.07.śr. 09.00 – 12.00 Fotografia dokumentalna. (filia MDK)

08.07. pn. 09.00 – 14.15 Plener malarski. Biecz Góra Salomonowa.

09.07.wt. 09.00 – 13.30 Cynkoryt – zajęcia z zakresu grafiki. (filia MDK)

10.07.śr. 09.00 – 12.45 Plener malarski. Biecz Góra Salomonowa.
______________________________________________________________________________

PRACOWNICY GODZINOWI

PAWEŁ NOWICKI: MDK – Dyskusyjny Klub Filozoficzno-Literacki

02.07.wt. 14.00 – 15.30 dyskusje Klubu Filozoficzno- Literackiego

27.08.śr. 14.00 – 15.30 dyskusje Klubu Filozoficzno-
Literackiego

DOMINIKA JODŁOWSKA-KUBALA: MDK – koło teatralne

02.07.wt. 15.00 – 18.00 ognisko grupy teatralnej II

03.07.śr. 15.00 – 17.15 Młodzieżowy Klub Filmowy projekcja filmu „Amelia”

04.07.pn. 15.00 – 17.15 zajęcia grupy teatralnej I

26.08.śr. 15.00 -18.00 próby spektaklu „Listy do pana Boga

27.08.pt. 15.00- 17.15 Młodzieżowy Klub Filmowy projekcja filmu „ Bardzo długie zaręczyny”

28.08.pt. 17.00 – 19.15 próby spektaku „Listy do pana Boga

MARIA WILK zajęcia plastyczne Ropica Polska

01.07.pn. 09.00 – 11.15 otwarte zajęcia plastyczne

02.07.wt. 09.00 – 11.15 otwarte zajęcia plastyczne

03.07. śr. 09.00 – 11.15 otwarte zajęcia plastyczne

08.07.pn. 09.00 – 11.15 otwarte zajęcia plastyczne

09.07.wt. 09.00 – 11.15 otwarte zajęcia plastyczne

10.07.śr. 09.00 – 11.15 otwarte zajęcia plastyczne

BARTŁOMIEJ BELNIAK – zajęcia plastyczne

03.07.śr. 16.00 – 18.15 -„PODMORSKIE KRAINY”
grafika komputerowa

10.07.śr. 16.00 – 18.15 -„CERKWIE BESKIDU NISKIEGO” grafika komputerowa

MIROSŁAW BOGOŃ – zajęcia muzyczne

01.07.cz. 13.30 – 15.00 grupy gitarowe Sękowa

02.07.wt. 13.30 – 15.00 grupy gitarowe Ruczaj

04.07.cz. 13.30 – 15.00 grupy gitarowe Siary

05.07.pt. 15.30 – 17.00 grupy gitarowe Ruczaj

26.08.pn. 13.30 – 15.00 grupy gitarowe Sękowa

27.08.wt. 13.30 – 15.00 grupy gitarowe Ruczaj

29.08.cz. 13.30 – 15.00 grupy gitarowe Siary

30.08.pt. 13.30 – 17.00 grupy gitarowe Ruczaj

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.