ROZKŁAD ZAJĘĆ MŁODZIEŻOWEGO DOMU KULTURY W GORLICACH W ROKU SZKOLNYM 2013/2014

ROZKŁAD ZAJĘĆ MŁODZIEŻOWEGO DOMU KULTURY
W GORLICACH W ROKU SZKOLNYM 2013/2014

MUZYKA:

TOMASZ KUBALA – ZAJĘCIA GITAROWE

PONIEDZIAŁEK 17.00- 18.30 GRUPA „I” filia ul. Cicha średnio zaawansowana
(zeszłoroczna początkowa)

ŚRODA 15.30 – 17.00 GRUPA „0” filia ul Cicha 4

17.00 – 18.30 GRUPA „II” filia ul. Cicha (zaawansowana)
(zeszłoroczna gr. „I”)

TOMASZ KUBALA, BOGUSŁAW DIDUCH, MIROSŁAW BOGOŃ
STUDIO WOKALNE

WTOREK 17.00 – 19.00

CZWARTEK 17.00 – 19.00

AGATA MASZTAFIAK – NAUKA GRY NA KEYBORDZIE, WOKAL

PONIEDZIAŁEK 13.00 – 17.00

WTOREK 15.00 – 17.30

CZWARTEK 14.00 – 17.45

PIĄTEK 15.00 – 16.00

16.00 – 18.00 WOKAL

18.00 – 20.15

PLASTYKA

DANUTA SLYŚ TOHL

PONIEDZIAŁEK 15.00- 18.00 filia ul. Cicha 4

WTOREK 15.00 – 18.00 filia ul. Cicha 4

ŚRODA 13.00 – 15.15 filia ul. Cicha 4
15.15 – 17.30 filia ul. Cicha 4

CZWARTEK 15.00 – 18.00 filia ul. Cicha 4

PLASTYKA

GRZEGORZ KARPIŃSKI

ŚRODA 12.30 – 14.00 S.P. NR 6 GR.I
14.05 – 15.35 S.P. NR 6 GRII

CZWARTEK 12.30 – 14.00 S.P. NR 6 GRI
14.05 – 15.35 S.P. NR 6 GRII

PIĄTEK 13.00 – 15.15 filia ul. Cicha 4 GR III
15.30 – 17.45 filia ul. Cicha 4 GR IV

SOBOTA 8.30 – 11.30 filia ul. Cicha 4 GR V

PLASTYKA I FOTOGRAFIA

WOJCIECH HABEREK

PONIEDZIAŁEK 12.20 – 14.235 S.P. NR 6
16.00 – 17.30 filia ul. Cicha 4 FOTOGRAFIA

WTOREK 13.00 – 14.30 S.P. NR 1 BIECZ
15.00 – 16.30 S.P. NR 1 BIECZ

ŚRODA 12.20 – 14.35 S.P. NR 6
16.00 – 17.30 filia ul. Cicha 4 FOTOGRAFIA

CZWARTEK 13.00 – 14.30 S.P. NR 1 BIECZ
15.00 – 16.30 S.P. NR 1 BIECZ

TEATRALNO -RECYTATORSKIE

DOMINIKA JODŁOWSKA – KUBALA

WTOREK 15.30 – 17.00 gr. „ TEATR WYGWIZDANEGO AKTORA”
filia ul. Cicha 4

CZWARTEK 15.30 – 17.00 gr. „TEATR WYGWIZDANEGO AKTORA”
filia ul. Cicha 4

PIATEK 15.00 – 17.15 gr. Teatralna I filia ul. Cicha 4

SOBOTA 16.00 – 18.20 Młodzieżowy Klub Filmowy filia ul Cicha 4

PLASTYKA

MARIA WILK

WTOREK 11.30 – 13.45 Ropica Polska

ŚRODA 13.05 – 15.20 Ropica Polska

CZWARTEK 13.00 – 14.15 Ropica Polska

TANIEC;

RENATA GAWLAK – SPYRA

PONIEDZIAŁEK 8.00 – 8.45 SP.NR 1
11.40 – 13.10 SP.NR 4
14.15 – 15.45 SP.NR1

WTOREK 8.00 – 8.45 SP.NR 1
8.50 – 9.35 SP.NR 1
9.45 – 10.30 SP.NR 1
15.45 – 16.30 taniec towarzyski w MDK
16.30 – 18.00 taniec towarzyski w MDK

ŚRODA 8.00 – 11.25 SP.NR 1
15.00 – 16.45 Filia MDK dzieci 6-8 lat

CZWARTEK
13.10 – 13.55 SP.NR 4
14.10 – 14.55 SP.NR4

TANIEC

MONIKA WACEK

PONIEDZIAŁEK 16.30 – 18.00 taniec nowoczesny (VI i gimnazjum)
gr. początkowa i średnio zaawansowana

WTOREK 16.00 – 17.30 zespół BEE FREE MINI

SRODA 15.30 – 17.00 taniec nowoczesny
gr. początkowa i średnio zaawansowana (IV,V,VI)
17.00 – 18.30 zespół BEE FREE gr. starsza

CZWARTEK 15.30 – 18.30 zespół t. nowoczesnego

PIATEK 14.30 – 17.30 zespół BOOM BOX
17.30 – 20.30 zespół „BROKER”

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.