ROZKŁAD ZAJĘĆ MŁODZIEZOWEGO DOMU KULTURY
W GORLICACH W ROKU SZKOLNYM 2014/2015
MUZYKA
TOMASZ KUBALA – ZAJECIA GITAROWE
PONIEDZIAŁEK 16.45- 18.15 GRUPA „II” gr. zaawansowana
(zeszłoroczna „I”)
ŚRODA 17.00 – 18.30 GRUPA „I” średnio zaawansowana zeszłoroczna gr. „0”
CZWARTEK 15.30 – 17.00 GRUPA „0” (początkowa)
TOMASZ KUBALA, BOGUSŁAW DIDUCH, MIROSŁAW BOGOŃ
STUDIO WOKALNE
WTOREK 17.00 – 19.20
CZWARTEK 17.00 – 19.20
MIROSŁAW BOGOŃ
PIĄTEK 14.00 – 16.20 (Zespół Ruczaj)
AGATA MASZTAFIAK – NAUKA GRY NA KEYBORDZIE, WOKAL
PONIEDZIAŁEK 13.00 – 16.30
WTOREK 15.00 – 18.00
CZWARTEK 14.00 – 16.30
PIĄTEK 15.00 – 16.30
16.30 – 18.00 WOKAL
18.00 – 19.30 Zespół „ZARAZ”
TANIEC
RENATA GAWLAK – SPYRA
PONIEDZIAŁEK 8.00 – 13.20 SP.NR 1
WTOREK 10.40 – 13.20 SP.NR 1
15.00 – 15.45 taniec 5, 6 LATKI ( MDK Cicha 4)
15.50 – 16.35 taniec 7,8,9 LATKI ( MDK Cicha 4)
ŚRODA 11.25 – 13.10 SP.NR 4
14.15 – 15.30 SP .NR 1 grupa Hej
CZWARTEK 11.25 – 13.10 SP.NR 4
15.30 – 16.30 Taniec Towarzyski (MDK Cicha 4)
MONIKA WACEK
PONIEDZIAŁEK 15.00 – 16.30 taniec nowoczesny
gr. zaawansowana młodsza
16.30 – 18.00 taniec nowoczesny
gr. zaawansowana starsza
SRODA 16.00 – 17.00 taniec nowoczesny
gr. początkowa
17.00 – 18.30 zespół „ BE FREE”
CZWARTEK 15.30 – 16.15 kl. IV, V, VI
16.20– 18.35 zespół „BIG BREAK”
PIATEK 15.00 – 18.00 zespół „ BOOM BOX”
18.00 – 20.00 zespół „BROKER”
PLASTYKA
DANUTA SLYŚ TOHL
PONIEDZIAŁEK 15.00- 18.00 MDK ul. Cicha 4
WTOREK 15.00 – 18.00 MDK ul. Cicha 4
ŚRODA 13.00 – 15.15 MDK ul. Cicha 4
15.15 – 17.30 MDK ul. Cicha 4
CZWARTEK 15.00 – 18.00 MDK ul. Cicha 4 CERAMIKA
GRZEGORZ KARPIŃSKI
WTOREK 12.30 – 14.00 S.P. NR 6 GR.I
14.05 – 15.35 S.P. NR 6 GRII
ŚRODA 12.30 – 14.00 S.P. NR 6 GRI
14.05 – 15.35 S.P. NR 6 GRII
PIĄTEK 12.45 – 15.00 MDK ul. Cicha 4 GR III
15.15 – 17.30 MDK ul. Cicha 4 GR IV
SOBOTA 8.30 – 11.30 MDK ul. Cicha 4 GR V
PLASTYKA I FOTOGRAFIA
WOJCIECH HABEREK
PONIEDZIAŁEK 11.30 – 13.45 S.P. NR 6
15.15 – 17.30 MDK ul. Cicha 4 FOTOGRAFIA
WTOREK 13.00 – 14.30 S.P. NR 1 BIECZ
15.00 – 16.30 S.P. NR 1 BIECZ
ŚRODA 12.15 – 15.15 S.P. NR 6
CZWARTEK 13.00 – 14.30 S.P. NR 1 BIECZ
15.00 – 16.30 S.P. NR 1 BIECZ
TEATR I DKF
DOMINIKA JODŁOWSKA – KUBALA
WTOREK 15.30 – 17.50 gr. teatralna MDK ul Cicha 4
PIĄTEK 12.00 – 15.15 gr. teatralna S.P. w Krygu
SOBOTA 16.00 – 18.15 Młodzieżowy Dyskusyjny Klub Filmowy
MDK ul Cicha 4
PRACOWNICY GODZINOWI W TERENIE
PLASTYKA
MARIA WILK
PONIEDZIAŁEK 12.20 – 14.35 Ropica Polska
WTOREK 13.10 – 15.25 Ropica Polska
ŚRODA 12.15 – 14.35 Ropica Polska
GRAFIKA KOMPUTEROWA
BARTŁOMIEJ BELNIAK
ŚRODA 16.00 – 18.15 MZS nr 4 w Gorlicach