Wyniki Konkursu Piosenki Różnej

PROTOKÓŁ
z obrad JURY „Konkursu piosenki różnej”.
Jury w składzie: Henryk Rapała(przewodniczący),
Wiesław Lewek, Paweł Bek

po wysłuchaniu w dniu 27.10.2014r. jury postanowiło:

W KATEGORII I (KLASY I – III)

Wyróżnienie

Amelia Margraf SP Ropa
Zespół wokalny „Wróżki” ZSP Łosie

Trzecią nagrodę przyznać:

Natalia Burkot ZS Klęczany
Roksana Pajdzik ZS Uście Gorlickie

Drugą nagrodę przyznać:

Jan Cetnarowski ZS Szymbark

Pierwszą nagrodę przyznać

Eliza Rafalska MDK Gorlice

W KATEGORII II (KLASY IV-VI)

Wyróżnienie:

Daria Przybyłowicz ZSP Libusza
Małgorzata Więcek MDK Gorlice

Trzecią nagrodę przyznać:

Julia Filus ZS Bystra
Katarzyna Krok ZS Szymbark

Drugą nagrodę przyznać:

Wiktoria Chowaniec ZS Bystra
Zespół wokalny”Wiolinki” ZSP Libusza

Pierwszą nagrodę przyznać

Anna Materlińska OKGG Klęczany

W KATEGORII III (GIMNAZJUM)

Wyróżnienie:

Alicja Wachowicz ZS Zagórzany
Karolina Gazda ZS Nr 1 Biecz

Trzecią nagrodę przyznać:

Arkadiusz Prokop ZSP Rożnowice

Drugą nagrodę przyznać:

Katarzyna Janowiec ZS Uście Gorlickie
Aleksandra Biernacka Lipinki
Zofia Smołkowicz OKGG Ropica Polska

Pierwszą nagrodę przyznać

Edyta Świgut ZS Uście Gorlickie

ZESPOŁY:

Wyróżnienie:

Zespół „The Force” ZS Nr 5 Gorlice
Zespół „Iubilemus” ZS Nr 1 Biecz
Duet Ewelina Sokulska i Ewelina Szela ZS Szymbark

Trzecią nagrodę przyznać:

Duet Zofia Smołkowicz i Gabriela Łasak Gim. Ropica Polska
Zespół wokalno – instrumentalny z Rożnowic ZSP Rożnowice

Drugą nagrodę przyznać:

Zespół Wokalny z Libuszy ZSP Libusza

Pierwszą nagrodę przyznać

Zespół „Carmina” ZS Uście Gorlickie

W KATEGORII IV (PONADGIMNAZJALNE)

Trzecią nagrodę przyznać:

Justyna Wałęga ZSE Gorlice

Drugą nagrodę przyznać:

Martyna Wałęga MDK Gorlice

Pierwszą nagrodę przyznać

Anna Batory MDK Gorlice

Na tym protokół zakończono

Gorlice, 27 października 2014r.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.