Wernisaż wystawy w MDK!!!

Młodzieżowy Dom Kultury w Gorlicach serdecznie zaprasza na wernisaż wystawy prac laureatów konkursów plastycznych dzieci i młodzieży z pracowni Pani Danuty Słyś-Tohl, Panów Grzegorza Karpińskiego i Wojciecha Haberka. Wystawa jest swoistym podsumowaniem działalności kół plastycznych w pierwszym półroczu obecnego roku szkolnego. W trakcie wernisażu rozdawane będą nagrody, które nasi wychowankowie zdobyli na konkursach, w których brali udział od początku roku szkolnego. A mamy się czym pochwalić!!!
OSIĄGNIĘCIA WYCHOWANKÓW MDK (OPIEKA ARTYSTYCZNA DANUTA SŁYŚ – TOHL)
W PIERWSZYM PÓŁROCZU ROKU SZKOLNEGO 2014/ 2015

1. MIĘDZYNARODOWY KONKURS PLASTYCZNY „PIĘKNO BESKIDÓW I BIESZCZADÓW” GORLICE 2014
3 NAGRODY: WIKTORIA JERZAK, FAUSTYNA JAKUBOWSKA, EMILIA ŚWIERZ
2. MIĘDZYNARODOWY KONKURS PLASTYCZNY FINLANDIA 2014
3 NAGRODY:PATRYCJA MANIAK, KLAUDIA PRZYBYŁO, ANGELIKA JERZAK
3. MIĘDZYNARODOWY KONKURS PLASTYCZNY „MÓJ REGION W EUROPIE” – LEGNICA 2014 2 NAGRODY: PAULINA BROŃSKA, JAKUB HALCZAK, 3 WYRÓŻNIENIA: OLA GRABOWSKA, PATRYCJA TARSA, KATARZYNA SZURA
4. MIEDZYNARODOWE BIENNALE FANTAZJI – MARTIN, SŁOWACJA 2014 2 KWALIFIKACJE DO WYSTAWY: MACIEJ ORZECHOWSKI, LEON ŚLIWA
5. IV OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY „BAŚNIE, BAJKI I BAJECZKI” CHEŁM 2014 1 NAGRODA: PATRYCJA MANIAK, 4 WYRÓŻNIENIA: DAMIAN BRONSKI, ALEKSANDRA GRABOWSKA, MARIA ZAGÓRSKA, VICTORIA MACKISSAC
6. OGÓLNOPOLSKI KONKURSV PLASTYCZNY „PTASI MIESZKAŃY KRAINY WYOBRAŹNI” WROCŁAW 2014 2 WYRÓŻNIENIA: KATARZYNA SZURA, GABRIELA ZAGÓRSKA
7. OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY „POLSKIE SZLAKI WODNE” – WROCŁAW 2014 2 NAGRODY: MARIA ZAGÓRSKA, JAKUB HALCZAK, 2 WYRÓŻNIENIA: DAWID TAJAK, ANNA NOWAK
8. OGÓŁNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY „CERAMIONY” ELBLĄG 2014 2 NAGRODY: PAULINA BROŃSKA, ZUZANNA ORZECHOWSKA
9. OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY „MOJA PRZYGODA Z FOLKLOREM” RYBNIK 2014 2 WYRÓZNIENIA:ALICJA MACIEJCZYK, ALEKSANDRA KOZUB, 2 KWALIFIKACJE DO WYSTAWY: WIKTORIA KARPIŃSKA, PAULINA BROŃSKA
10. OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY „NAJPIĘKNIEJSZA JEST MOJA OJCZYZNA” KATOWICE 2014 : 2 KWALIFIKACJE DO WYSTAWY: ROXANA BARSZCZ, OLA KOZUB
11. WOJEWÓDZKI KONKURS PLASTYCZNY:”SZOPKA BETLEJEMSKA” ZAKOPANE 2014 : 7 NAGRÓD: FAUSTYNA JAKUBOWSKA, MARIA ZAWADOWICZ, PATRYCJA MANIAK, ZUZANNA STACHURA, ALICJA MACIEJCZYK, KAROLINA WÓJCIK, NATALIA BRUDZISZ
12. WOJEWÓDZKI KONKURS PLASTYCZNY „BOŻE NARODZENIE- TRADYCJA I WSPÓŁCZESNOSC” TRZEBINIA 2014 : 4 NAGRODY: WIKTORIA JERZAK, KINGA WOLSKA, MARIA ZAWADOWICZ, KRYSTIAN GOMUŁKA, 2 KWALIFIKACJE DO WYSTAWY: PATRYCJA TARSA, NATALIA BABIŚ
13. WOJEWÓDZKI KONKURS PLASTYCZNY „ANIOŁ” NOWY SĄC 2014 : 1 NAGRODA: PAULINA BROŃSKA, 1 WYRÓŻNIENIE: AGNIESZKA PROROK
14. OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY „MORSKI ŚWIAT PRZYSZŁOŚCI” WARSZAWA 2014 9 KWALIFIKACJI DO WYSTAWY: JAGODA BEKIER, ANGELIKA JERZAK, ALICJA MACIEJCZYK, PATRYCJA MANIAK, ANNA NOWAK, GABRIELA GAMOŃ, NATALIA BABIŚ, MARIA ZAGÓRSKA, SONIA ŚWIERZ.

OSIĄGNIĘCIA PRACOWNI PLASTYCZNEJ
PROWADZONEJ PRZEZ INSTRUKTORA GRZEGORZA KARPIŃSKIEGO
W I PÓŁROCZU ROKU SZKOLNEGO 2014/2015

NAGRODY I WYRÓŻNIENIA

XVI MIĘDZYNARODOWY KONKURS PLASTYCZNY
„ PIĘKNO BESKIDÓW I BIESZCZADÓW ”
GORLICE – PAŹDZIERNIK 2014

NAGRODY: RAFAŁ WOŹNIAK, OLIWIA MARSZAŁEK, KACPER RAK, JAKUB KNAPIK,
ADRIAN NABOŻNY, OLIWIA GRAJEWSKA, ANNA KULIŃSKA, KAMIL ROSIAK,
KRYSTIAN TRZCIŃSKI

XVII MIĘDZYNARODOWY KONKURS PLASTYCZNY DZIECI I MŁODZIEŻY
„ZAMKI, PAŁACE, DWORY I DWORKI W OTOCZENIU PARKÓW”
SZCZECIN – PAŹDZIERNIK 2014

GRAND PRIX: WERONIKA KRET
NAGRODY: BARTŁOMIEJ KOSIŃSKI, MACIEJ SIKORA

XIX MIĘDZYNARODOWE BIENNALE GRAFIKI DZIECI I MŁODZIEŻY
TORUŃ – PAŹDZIERNIK 2014

NAGRODA: TOMASZ BRZEŻAŃSKI

V OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY
„ŚWIAT DINOZAURÓW”
WROCŁAW – PAŹDZIERNIK 2014

NAGRODA: JAKUB BRZEŻAŃSKI
WYRÓŻNIENIE: JAKUB MASŁOWSKI

XII MIĘDZYNARODOWY KONKURS PLASTYCZNY
„MÓJ REGION W EUROPIE”
LEGNICA – PAŹDZIERNIK 2014

NAGRODY: KAMIL ROSIAK, MAGDALENA TATKO, KRZYSZTOF LIBERDA
WYRÓŻNIENIA: MICHAŁ RAKSZEWSKI, JULIA ŚWIĘCH, JAKUB KOSIŃSKI,
DYMITR MAJCZAK, JAKUB KNAPIK, MARTA WACHOWICZ, DIANA TOKARZ

XXIV MIĘDZYNARODOWY KONKURS RYSUNKU I GRAFIKI
„JAKŻE PIĘKNY DO KWIATÓW PODOBNY… JEST TEN KRAJ…”
HAVIROV – BLUDOVICE – CZECH REPUBLIC – PAŹDZIERNIK 2014

NAGRODA / I MIEJSCE: MARCELINA HOJDAK

IV MIĘDZYNARODOWY KONKURS PLASTYCZNY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY
„GRAFIKA I OKOLICE”
KLUCZBORK – LISTOPAD 2014

NAGRODA SPECJALNA: EMILIA AUGUSTYN
NAGRODA: MARIANNA PIECUCH
WYRÓŻNIENIE: JAKUB GRĄDALSKI

IX OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY
„Z CHLUBNYCH KART I MIEJSC NARODOWEJ HISTORII”
TYCHY – LISTOPAD 2014

NAGRODA: JAKUB DYNDA
WYRÓŻNIENIA: WIKTORIA BEDNARZ, SZYMON DERZA, ALEKSANDRA KISZKA, ANNA PYZIK

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY
„W MOJEJ GŁOWIE…”
W RAMACH OGÓLNOPOLSKIEGO FESTIWALU WOKALNO – PLASTYCZNEGO
„MŁODYCH BAJANIE”
ZGIERZ – LISTOPAD 2014

I NAGRODA: ALEKSANDRA MAJKA
II NAGRODA: MARCELINA HOJDAK
III NAGRODA: JAKUB BRZEŻAŃSKI

XIII OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY
„ANIOŁY – MUŚNIĘCIE SKRZYDEŁ”
WAŁBRZYCH – GRUDZIEŃ 2014

WYRÓŻNIENIE: OLIWIA MARSZAŁEK

XXIII WOJEWÓDZKA WYSTAWA PLASTYCZNA
„ ZAKOPIAŃSKA SZOPKA BETLEJEMSKA”
ZAKOPANE – GRUDZIEŃ 2014

NAGRODY: IZABELA ODUNCU, KLAUDIA TOKARZ, OLGA SZEWCZYK, ANNA KULIŃSKA
WYRÓŻNIENIA: OLIWIA GRAJEWSKA, KLAUDIA JANECZEK, WIKTORIA FLORCZYK, WERONIKA DEĆ

XVI OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY
„ KARTKA ŚWIĄTECZNA – BOŻE NARODZENIE, NOWY ROK ”
PABIANICE – GRUDZIEŃ 2014

NAGRODY: WERONIKA KRET, WIKTORIA BEDNARZ
WYRÓŻNIENIE: WIKTORIA MIGDAR

XIII WOJEWÓDZKA KONKURS PLASTYCZNY
„ BOŻE NARODZENIE – TRADYCJA I WSPÓŁCZESNOŚĆ”
TRZEBINIA – GRUDZIEŃ 2014

NAGRODY: OSKAR STEC, OLIWIA KWAŚNIAK, ZUZANNA CISOWSKA, IZABELA ODUNCU, EMILIA AUGUSTYN, JAKUB KNAPIK, KLAUDIA JANECZEK, MAGDALENA TATKO,
DIANA TOKARZ, MONIKA ŚWIEŻOWSKA, DOMINIKA WOJTASIEWICZ, MACIEJ SIKORA

II OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY
„KARTKA ŚWIĄTECZNA, BOŻE NARODZENIE – NOWY ROK”
ŚWIDNICA – GRUDZIEŃ 2014

NAGRODA: WIKTORIA BAJOREK
WYRÓŻNIENIE: WIKTORIA BEDNARZ

IX OGÓLNOPOLSKIE BIENNALE PLASTYCZNE
„ROK POLSKI W TRADYCJI I OBYCZAJACH”
WARSZAWA – STYCZEŃ 2015

NAGRODA: JAN JAMRO

XXIII OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY
„ WITAJ GWIAZDKO ZŁOTA ”
TYCHY – STYCZEŃ 2015

NAGRODY: MACIEJ JAMRO, MIŁOSZ HAJDUK
WYRÓŻNIENIE: WIKTORIA KOSIŃSKA

XI OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY
„MOJE SPOTKANIE Z FOLKLOREM”
RYBNIK – STYCZEŃ 2014

WYRÓŻNIENIA: JAKUB KNAPIK, OLIWIA GRAJEWSKA, WERONIKA SOCZEK, ANNA PYZIK, MACIEJ SIKORA, ALEKSANDRA KISZKA

PODSUMOWANIE ZA I PÓŁROCZE ROKU SZKOLNEGO 2014/2015

KONKURSY NA SZCZEBLU MIĘDZYNARODOWYM :
19 NAGRÓD, 8 WYRÓŻNIEŃ

KONKURSY NA SZCZEBLU OGÓLNOPOLSKIM:
11 NAGRÓD, 15 WYRÓŻNIEŃ

KONKURSY NA SZCZEBLU WOJEWÓDZKIM:
16 NAGRÓD, 4 WYRÓŻNIENIA

ŁĄCZNIE NA WSZYSTKICH SZCZEBLACH UZYSKANO
46 NAGRÓD, 27 WYRÓŻNIEŃ

Instr. W.Haberek
Lista laureatów konkursów plastycznych
•XVII Międzynarodowy Konkurs Plastyczny Dzieci i Młodzieży „Piękno Beskidów i Bieszczadów”
Gorlice 2014
Nagrody: Mikołaj Szetela, Oliwia Romaszko, Wiktoria Płazińska, Kacper Mierzwa

•The 15th International Art Exhibition for Children And Young People, Hyvinkaa 2014, Finlandia
Nagrody: Mikołaj Szetela, Kacper Pacana

•XXIII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Witaj Gwiazdko Złota” Tychy 2015
Wyróżnienie: Wiktoria Płazińska

•XI Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Moje Spotkanie z Folklorem” Rybnik 2014
Wyróżnienie: Karol Pancerz
Kwalifikacja: Nina Lignar

•XIII Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Boże Narodzenie Tradycja i Współczesność” Trzebinia 2014
Nagroda: Karol Alibożek

•Międzynarodowe Binnale Grafiki Dzieci i Młodzieży, Toruń 2014
Kwalifikacje: Sara Malinowska, Julia Malinowska, MIchał Pazdur, Mikołaj Szetela, Bartłomiej Ślawski

Serdecznie zapraszamy we środę 11 lutego 2015 r do sali 21 w MDK przy ulicy Cichej 4. Warto zobaczyć prace tych wspaniałych młodych artystów którzy są laureatami tak wielu konkursów.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.