Kolejność prezentacji na Konkursie Piosenki Różnej

Poniżej zamieszczamy kolejność prezentacji na Powiatowym Konkursie Piosenki Różnej.
17.listopada 2015 (wtorek)

SZKOŁA PODSTAWOWA
KL. I-III

SOLIŚCI:
1. KLAUDIA WIŚNIOWSKA „CUD W SZAFIE” – ZS ROPICA POLSKA
2. ALEKSANDRA PISZCZEK „TAŃCZĄCA ZŁOTA JESIEŃ” – ZSP w ŁOSIU
3. NATALIA KOPERSKA „JESTEŚMY DZIEĆMI ZIEMI” – ZSP w ŁOSIU
4. AMELIA MARGRAF „MAMA KRÓLOWA” – SP ROPA
5. URSZULA BIERNACKA „LALECZKA Z SASKIEJ PORCELANY” – MDK GORLICE
6. OLIWIA MARSZAŁEK „MOJA MUZYKA” – MDK GORLICE
7. KACPER BIERNACKI „DO SŁOŃCA LEĆ” – MDK GORLICE
8. ALEKSANDRA WIEJACZKA „JA MAM TYLKO JEDEN ŚWIAT” – ZS SZALOWA
9. OLIWIA MAZUR „PRZYJACIEL WIE” – ZS SZYMBARK
10. ALAN PRZYBYLSKI „TAŃCZĄCA ZŁOTA JESIEŃ” – ZS SZYMBARK
11. OLIWIA GUCWA „O MIKOŁAJU KOPERNIKU” – ZS KRYG
12. ANNA KLESYK „LALECZKA Z SASKIEJ PORCELANY” – ZSP STRZESZYN
13. BARTOSZ GBUR „JAK? GDZIE? DLACZEGO?” – ZS KLĘCZANY

ZESPOŁY:

1. DUET: JULIA KROK, AMELIA CETNAROWSKA „CZERWONE JAGODY” –
ZS SZYMBARK
2. ZESPÓŁ WOKALNY: LITTLE STARS „KOTY” – MZS NR 4 GORLICE
3. ZESPÓŁ WOKALNY „ŚWIAT MUZYKĄ MALOWANY” – MZS NR 4 GORLICE

SZKOŁA PODSTAWOWA
KL. IV-VI

SOLIŚCI:
1. WERONIKA JURUŚ „REMEDIUM” – ZS KRYG
2. KINGA SMOŁKOWICZ „DRZWI DO KARIERY” – ZSP KORCZYNA
3. ANDŻELIKA WACHOWICZ „KAMIEŃ Z NAPISEM LOVE” – ZS ZAGÓRZANY
4. MIKOŁAJ BURKOT „MOGĘ WSZYSTKO” – ZS ZAGÓRZANY
5. ALEKSANDRA POZNAŃSKA „HOME” – ZS KWIATONOWICE
6. AMELIA ŁUKASZYK „ZOSTAŃ MOJĄ PRZYJACIÓŁKĄ” ZSP w ŁOSIU
7. ALEKSANDRA LASKOŚ „BĄDŹ KIM CHCESZ” – ZSP w ŁOSIU
8. NATALIA BURKOT „CHCĘ DO BODZIA” – ZS KLĘCZANY
9. OLIWIA ZAWIŁA „KOCHAM CAŁY ŚWIAT” – ZS KLĘCZANY
10. GABRIELA LIANA „CICHO” – ZS KLĘCZANY
11. ANNA MATERLIŃSKA ” DZIKI KOT” – ZS KLĘCZANY
12. ELIZA RAFALSKA „PIOSENKA DREWNIANYCH LALEK” – MDK GORLICE
13. MAŁGORZATA WIĘCEK „MURY” – MDK GORLICE
14. MARTYNA SZWARC „DYRYGENT” – MDK GORLICE
15. MARCELINA JĘDRZEJOWSKA „SZABADA” – MDK GORLICE
16. ZUZANNA DUTKA „TYLE SPRAW NA GŁOWIE” – MDK GORLICE
17. KINGA ŚWIĘS „NIEPODLEGŁOŚĆ” – ZS DOMINIKOWICE
18. MARTYNA LESZCZYŃSKA „KIEDY NIE ŚPIĄ SNY” – ZSP LIBUSZA
19. IZABELA MARCZYK „KAŻDY CHCIAŁBY TAK MIEĆ” – ZSP LIBUSZA
20. ALEKSANDRA GRĘBLA „PRZYJACIEL DESZCZOWĄ PORĄ” – ZSP LIBUSZA
21. ZUZANNA BĄK „WALCZYK SZCZĘŚLIWYCH DZIECI” – ZS NR 1 BIECZ
22. ANNA SZPAK „BĘDĘ NAUCZYCIELKĄ” – ZS NR 1 BIECZ
23. MIKOŁAJ MAJDA „SPORTOWE MARZENIA” – ZS NR 1 BIECZ
24. WIKTORIA KORNEUSZ „SKINNY LOVE” – MZS NR 4 GORLICE
25. OLIWIA DRĄG „POZA MNĄ” – ZS UŚCIE GORLICKIE
26. DIANA GORGOSZ „KAMIEŃ Z NAPISEM LOVE” – ZS UŚCIE GORLICKIE
27. ROKSANA PAJDZIK „W DESZCZOWYM RYTMIE” – ZS UŚCIE GORLICKIE
28. WIKTORIA DENISZCZUK „POLSKA FLAGA” – MZS NR 5 GORLICE

ZESPOŁY:
1. DUET:ROKSANA BARSZCZ,GABRIELA KORNEUSZ„LEPIEJ WIERZYĆ”–MZS NR 4 GORLICE
2. ZSEPÓŁ WOKALNY: WIOLINKI „PRZYJACIEL WIE” – ZSP LIBUSZA
3. ZESPÓŁ WOKALNY „ŚWIAT MUZYKĄ MALOWANY” – ZS NR 1 BIECZ
4. ZESPÓŁ WOKALNY „HEJ SZALAŁA, SZALAŁA” – ZS KLĘCZANY

18 listopada 2015 ( środa)

GIMNAZJUM
SOLIŚCI:
1. OLGA WIĘCEK „HURT” – GIMMAZJUM NR 2 BIECZ
2. OLIWIA REDLIŃSKA „LECĘ TAM” – ZS ZAGÓRZANY
3. ALICJA WACHOWICZ „MARY DID YOU KNOW” – ZS ZAGÓRZANY
4. PATRYCJA LIANA „CHARLIE PUTH” – ZS KWIATONOWICE
5. BARBARA BAJOREK „DZIWNY JEST TEN ŚWIAT” – ZS KWIATONOWICE
6. KAMIL KUDŁATY „BĘDZIESZ MOJĄ PANIĄ” – ZSP LIBUSZA
7. ŻANETA ZAGÓRSKA „HALLELUJA” – ZSP LIBUSZA
8. ALEKSANDRA PRZYBYŁOWICZ „HUMAN” – ZSP LIBUSZA
9. JULIA BARAN „BOSO” – ZS SZYMBARK
10. JULIA TRYBUS „REMEDIUM” – ZS SZYMBARK
11. KATARZYNA KROK „CZAS NAS UCZY POGODY” – ZS SZYMBARK
12. NATALIA SIWIAK „LIPKA” – ZS SZYMBARK
13. JULIA FILUS „DAŁEM CI KAMIEŃ Z NAPISEM LOVE” – ZS BYSTRA
14. WIKTORIA CHOWANIEC „ZBUDUJEMY DOM” – ZS BYSTRA
15. PAULINA BIS „DO KOŁYSKI” – ZS KRYG
16. KAROLINA DUDEK „RUCHOME PIASKI” – ZS KRYG
17. GLORIA GUZIK „PŁACZE MOJE SERCE” – MDK GORLICE
18. ZOFIA SMOŁKOWICZ „BRZYDCY” – ZS ROPICA POLSKA
19. WERONIKA WIŚNIOWSKA „NIE MA NIC” – ZS ROPICA POLSKA
20. SARA LIANA „BABĘ ZESŁAŁ BÓG” – ZS KLĘCZANY
21. NATALIA BOGDAN „AN ANGEL” – ZS KLĘCZANY
22. GABRIELA KUK „YOU RAISE ME UP” – ZS KLĘCZANY
23. ANNA RÓŻ „KOLOROWY WIATR” – ZS NR 1 BIECZ
24. WERONIKA KOSIBA „YOU RAISE ME UP” – ZS UŚCIE GORLICKIE
25. MAGDALENA KOZIEŁ „TO NIE JA” – ZSP ROŻNOWICE
26. ARKADIUSZ PROKOP „DO NIEBA” – ZSP ROŻNOWICE
27. ALEKSANDRA BIERNACKA „DŁOŃ” – GIMNAZJUM LIPINKI
ZESPOŁY:
1. ZSEPÓŁ WOKALNY: NA LUZIE „POWIEDZ STARY” – ZSP LIBUSZA
2. DUET:KAMILA GUCWA,MARCELINA WARECKA„SAY SOMETHING”–MZS NR 5 GORLICE
3. DUET: ANNA GRĄDALSKA, MARTA SZYDŁOWSKA „NOC” – MZS NR 1 GORLICE
4. DUET:NATALIA FIREK,DOMINIK MŁYNARCZYK „DUMKA NA DWA SERCA”-
ZSP ROŻNOWICE
5. ZESPÓŁ WOKALNY „ROYALS” – ZS ROPICA POLSKA
6. ZESPÓŁ WOKALNY: LIGUT „CHCĘ TU ZOSTAĆ” – ZS DOMINIKOWICE
7. ZESPÓŁ WOKALNY: EL SOL „OJCZYZNA – ZS DOMINIKOWICE
8. ZESPÓŁ: CARMINA „W MOIM OGRÓDECKU” – ZS UŚCIE GORLICKIE
9. ZESPÓŁ: PRIMA „MAMO JA NIE CHCĘ ZA MĄŻ” – ZS DOMINIKOWICE
10. ZESPÓŁ: NEMETHON „THE LION SLEEPS TONIGHT”- MZS NR 5 GORLICE

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.