Już wkrótce wernisaż

W sobotę odbył się finał XIII Międzynarodowego Konkursu Plastycznego Dzieci i Młodzieży „Piękno Beskidów i Bieszczadów”

Jury w składzie: Janusz Krauze-artysta rzeźbiarz, Zdzisław Tohl- artysta rzeźbiarz, Marek Kretowicz-artysta grafik przyznało grand prix, trzy nagrody specjalne oraz 39 nagród równorzędnych.

Nagrodzeni z powiatu gorlickiego:

Gabriela Jamro lat 12

Alicja Zagórska lat 10

Joanna Skwarczewska lat 12  – instruktor Grzegorz Karpiński

Martyna Fudala lat 7

Beniamin Bartusiak lat 11  – instruktor Danuta Słyś- Tohl

Katarzyna Rączkowska lat 8

Anna Kulińska lat 8 – instruktor Wojciech Haberek

PROTOKÓŁ

Z POSIEDZENIA KOMISJI KONKURSOWEJ

XIII MIĘDZYNARODOWEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO

DZIECI I MŁODZIEŻY

PIĘKNO BESKIDÓW I BIESZCZADÓW”

POSIEDZENIE ODBYŁO SIĘ DNIA 24.08.2010r.

JURY W SKŁADZIE

PRZEWODNICZĄCY: artysta rzeźbiarz Janusz Krauze

artysta rzeźbiarz Zdzisław Tohl

artysta grafik Marek Kretowicz

po obejrzeniu 1056 prac z 81 placówek z Polski, Słowacji i Ukrainy przyznało:

GRAND PRIX, 3 nagrody specjalne oraz 39 nagród równorzędnych.

GRAND PRIX:

MICHAŁ BŁACHOWICZ, LAT 16 / ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH – MIELEC / INSTR. RENATA BIEŚ

NAGRODY SPECJALNE:

  1. JARKA ANTOLIKOVA, LAT 7 / ZUS HUMENNE – SLOVAKIA / INSTR. DRAHOSLAVA ZALAIOVA

  2. TYMON RADLIŃSKI, LAT 8 / FUNDACJA KULTURY I SPORTU „PRAWOBRZEŻE” – SZCZECIN / INSTR. MAŁGORZATA WRZOSIŃSKA

  3. GABRIELA JAMRO, LAT 12 / MDK GORLICE / INSTR. GRZEGORZ KARPIŃSKI

GRUPA WIEKOWA DO LAT 6:

NAGRODY:

  1. HANA HARBALOVA, LAT 4 / ZUS M. VILECA – BARDEJOV – SLOVAKIA /

  2. ALINA PIOTROWSKA, LAT 4 / MDK NR 1 TYCHY / INSTR. ELŻBIETA MACHURA

  3. JUSTYNA WYSOCKA, LAT 5 / MDK KRASNYSTAW / INSTR. JOANNA KAWĘCKA
  4. HANNA BIERNACKA, LAT 5 / PRZEDSZKOLE NR 27 „SKRZATY” – WROCŁAW / INSTR. AGNIESZKA SKOWERSKA – ZAMORSKA

  5. MATYLDA BOLECHOWSKA, LAT 6 / MDK PRZEMYŚL / INSTR. JULITA TORBA

  6. SZYMON BRYNIARSKI, LAT 6 / PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE ZGROMADZENIA SIÓSTR SERAFITEK – NOWY TARG /

GRUPA WIEKOWA 7 – 9 LAT:

NAGRODY:

  1. GABRIELA KOPCIŃSKA, LAT 7 / SAMORZĄDOWE CENTRUM KULTURY – MIELEC / INSTR. EDWARD KOCIAŃSKI
  2. MARTYNA FUDALA, LAT 7 / MDK GORLICE / DANUTA SŁYŚ – TOHL

  3. JULIA SAWICKA, LAT 8 / I SPOŁECZNA SZKOŁA PODSTAWOWA – ZAMOŚĆ / INSTR. MIECZYSŁAW GRADZIUK

  4. KATARZYNA RĄCZKOWSKA, LAT 8 / MDK GORLICE / INSTR. WOJCIECH HABEREK

  5. ANNA KULIŃSKA, LAT 8 / MDK GORLICE / INSTR. WOJCIECH HABEREK

  6. DIANA KRYVORUCHKO, LAT 8 / SZKOŁA SZTUK NARODOWYCH DLA DZIECI – LVIV – UKRAINA / INSTR. JULIA KOVALEVYCH
  7. MARLENA MOJŻESZ, LAT 9 / MDK ZAMOŚĆ / INSTR. MAŁGORZATA MAGRYTA

  8. ANA JAKOWLEWICZ, LAT 9 / KLUB „REZONANS” SPÓŁDZIELNI MIESZKANIOWEJ – KATOWICE / INSTR. KINGA MACIUSZKIEWICZ

  9. DARYNA PSZENYCKA, LAT 9 / SZKOŁA SZTUK NARODOWYCH DLA DZIECI – LVIV – UKRAINA / INSTR. SOFIJA KANAS
  10. JAN PACYGA, LAT 9 / POWIATOWY MŁODZIEŻOWY DOM KULTURY NOWY TARG / INSTR. MARIA MROŻEK

GRUPA WIEKOWA 10 – 12 LAT:

NAGRODY:

  1. ALICJA ZAGÓRSKA, LAT 10 / MDK GORLICE / INSTR. GRZEGORZ KARPIŃSKI

  2. JULIA SZREDER, LAT 10 / PRACOWNIA PLASTYCZNA „CREATIO” MDK RYBNIK / INSTR. ALDONA KACZMARCZYK KOŁUCKA

  3. ZUZANNA CHRZANOWSKA, LAT 10 / PAŁAC MŁODZIEŻY ŁÓDŹ / INSTR. TERESA GRZELAK

  4. ANTONI KUBIAK, LAT 10 / PAŁAC MŁODZIEŻY WARSZAWA / INSTR. JOLANTA WOŁOCZNIK

  5. MICHAŁ OSIAK, LAT 10 / PAŁAC MŁODZIEŻY WARSZAWA / INSTR. BOŻENA SZYNKIELEWSKA

  6. LIDIA OŻGO, LAT 10 / I SPOŁECZNA SZKOŁA PODSTAWOWA – ZAMOŚĆ / INSTR. INSTR. MIECZYSŁAW GRADZIUK

  7. MARIANNA HODOROVA, LAT 10 / ZUS HUMENNE – SLOVAKIA / INSTR. IGOR HANAK

  8. AGATA SZAFRANIEC, LAT 10 / CENTRUM EDUKACJI KULTURALNEJ DZIECI I MŁODZIEŻY MDK WROCŁAW / INSTR. BEATA TURSKA

  9. JAKUB JUREK, LAT 11 / SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 RZESZÓW / INSTR. JANINA LIBUSZOWSKA
  10. ANNA DRABCZYK, LAT 11 / BOLESŁAWIECKI OŚRODEK KULTURY – BOLESŁAWIEC / INSTR. STANISŁAWA WOJDA – PYTLIŃSKA
  11. BENIAMIN BARTUSIAK, LAT 11 / MDK GORLICE / INSTR. DANUTA SŁYŚ-TOHL
  12. ALENA CECHOVA, LAT 11 / ZUS M. VILECA – BARDEJOV – SLOVAKIA /

  13. JOANNA SKWARCZEWSKA, LAT 12 / MDK GORLICE / INSTR. GRZEGORZ KARPIŃSKI

  14. KAROLINA HOJSAK, LAT 12 / SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY JAROSŁAW / INSTR. DAMIAN WALICZEK

GRUPA WIEKOWA 13 – 15 LAT:

NAGRODY:

  1. KAROLINA KRZYWOŃ, LAT 13 / KLUB „REZONANS” SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA KATOWICE / INSTR. KINGA MACIUSZKIEWICZ

  2. ŁUKASZ KAWAŁA, LAT 13 / ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH MIELEC / INSTR. BOŻENA CHARLAK

  3. AGATA MICHOROWSKA, LAT 13 / OSIEDLOWY DOM KULTURY „OKRĄGLAK” ZAMOŚĆ / INSTR. MARIA ŚLICZNIAK

  4. OLGA GRODZKA, LAT 13 / STOWARZYSZENIE „DRUKARNIA WYOBRAŹNI” ZAMOŚĆ / INSTR. MARIA ŚLICZNIAK

  5. PAULINA KRZYWOKULSKA, LAT 14 / MDK KLUCZBORK / INSTR. JÓZEF ZAJĄC

  6. AGNIESZKA MAKARA, LAT 15 / GIMNAZJUM NR 8 PRZY SOSW NR 1 PRZEMYŚL / INSTR. RENATA TORBA

  7. MARCELINA RARUS, LAT 15 / ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH MIELEC / INSTR. BOŻENA CHARLAK

GRUPA WIEKOWA 16 – 19 LAT:

NAGRODY:

  1. KINGA KUNZ, LAT 16 / PAŁAC MŁODZIEŻY NOWY SĄCZ / INSTR. AGATA ROLKA

  2. AGNIESZKA ŚWIERCZEK, LAT 18 / ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH MIELEC / INSTR. AGNIESZKA HYJEK

Na tym protokół zakończono Podpisy komisji

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.