Zapraszamy na zajęcia feryjne do MDK

ferieZapraszamy na zajęcia feryjne do Młodzieżowego domu Kultury w Gorlicach

ROZKŁAD ZAJĘĆ FERYJNYCH 2016/17
w MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY w GORLICACH

MUZYKA

BOGUSŁAW DIDUCH,
(Studio wokalne)

30.01 pn. 11.00 – 12.30 studio wokalne

02.02.czw. 11.00 – 12.30 studio wokalne

09.02.czw. 16.00 -19.00 praca w studiu nagrań

TOMASZ KUBALA:

30.01 pn. 11.00 – 12.30 studio wokalne

03.02.pt. 16.00 -20.00 warsztaty wokalne

II tydzień urlop wypoczynkowy
MIROSŁAW BOGOŃ :

02.02.czw. 11.00 – 12.30 studio wokalne

03.02 pt. 17.00 – 18.30 warsztaty wokalne

09.02.czw. 16.00 -19.00 studio wokalne
(praca w studiu nagrań)

AGATA MASZTAFIAK:

30.01.pn.. 11.00-14.45 zajęcia otwarte muzyczne

31.01.wt. 10.00-16.00 wyjazd do kina do Nowego Sącza
grupy muzyczne „ I”

01.02 .śr. 13.00-16.45 zespół instr. klawiszowych gr”0” i „I”

06.02.pn. 11.00 -14.45 zajęcia otwarte muzyczne

07.02.wt. 13.00- 16.45 zespół instr. klawiszowych gr”0” i „I”

08.02.śr. . 10.00- 12.15 wyjscie na lodowisko gr „II”
15.00 – 18.45 wyjście na kregielnie gr „I”

TANIEC

RENATA GAWLAK-SPYRA:

30.01.pon. 11.00 – 14.00 zajęcia otwarte nauka tańca latynoamerykańskiego

31.01.wt. 12.00 – 17.00 wyjście do kina Kolory
gr. „COOL”

01.02.śr.. 11.00.-13.15 wyjście na lodowisko
z gr. „COOL”

16.00 – 18.15 wyjście na kręgle (gimn. SP nr 1)

06.02.pn. 16.00- 20.00 wyjście na kręgle (gimn. SP nr 1)

09.02.czw. 11.00-14.45 zajęcia z gr. „COOL”

10.02.pt. 15.00 -20.45 wyjazd do kina do Nowego Sącza
(dziewczyny ze szkoły średniej)

MONIKA WACEK:

30.01.pn. 13.30 – 16.30 FLASH MOB (HAPPANING)
spotkanie taneczne dla wszystkich
grup (kl. IV – VI gimn.,szk.średnie)
31.01.wt. 13.30 – 16.30 zajęcia otwarte –
taniec nowoczesny

01.02.śr. 15.00 – 18.45 wyjście na lodowisko gr”Be Free”

02.02 czw.. 11.00 – 17.00 wyjście na lodowisko gr”Big Break”

II tydzień urlop wypoczynkowy

PLASTYKA

GRZEGORZ KARPIŃSKI:

01.02.śr. 08.30-13.15 drukowanie grafik

02.02.czw. 08.30-13.15 drukowanie grafik

03.02.pt. 08.30-13.15 zajęcia plastyczne gr I, II, III , IV i V

08.02.śr. 08.30-13.15 drukowanie grafik

09.02.czw. 08.30-13.15 drukowanie grafik

10.02.pt 08..30-13.15 zajęcia plastyczne gr I II III IV V

DANUTA SŁYŚ – TOHL:

30.01.pon. 11.00-14.30 odlewy ceramiczne

31.01.wt. 09.00-14.30 odlewy ceramiczne

01.02.śr 10.00-14.30 odlewy ceramiczne

08.02.śr.. 10.00-14.30 szkliwienie ceramik

09.02.czw. 10.00-14.30 szkliwienie ceramik

10.02.pt. 10.00-14.30 szkliwienie ceramik

WOJCIECH HABEREK:

30.01.pon.. 11.00-15.30 grafika warsztatowa gr. I (MDK)

31.02.wt. 10.00-12.15 grafika warsztatowa gr. II (MDK)
12.15 -15.15 zajęcia plastyczne gr III (MDK)

01.02.śr 10.00-13.45 plener fotograficzny (Biecz)

08.02.śr. 10.00-12.15 plener fotograficzny (MDK)
12.15 –15.15 fotografia ( MDK)

09.02.czw. 10.00-14.30 plener fotograficzny (Biecz )

10.02.pt. 10.00-13.45 plener fotograficzny (Biecz )

DOMINIKA JODŁOWSKA-KUBALA: MDK – koło teatralne

01.02.śr. 09.30 – 11.40 próba spektaklu „Pan Lampa””
(Kryg)

02.02.czw. 12.00 – 13.30 próba spektaklu „Niepojęty przypadek” MDK
06.02.śr. 09.30 – 11.40 próba spektaklu „Pan Lampa””
(Kryg)

07.02.czw. 12.00 – 13.30 próba spektaklu
„Nic dzika mrówka…” MDK

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.