Zajęcia wakacyjne W MDK

imagesROZKŁAD ZAJĘĆ WAKACYJNYCH 2016/17
w MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY w Gorlicach

MUZYKA (Studio wokalne)

TOMASZ KUBALA:(BOGUSŁAW DIDUCH)

03.07.pn. 10.00 – 12.30 zajęcia zespołu gitarowego
04.07.wt. 15.00 – 19.00 praca w studiu nagrań
(p.Diduch, )

18.07.wt. 10.00 – 12.30 zajęcia zespołu gitarowego

19.07. śr.. 15.00 – 19.00 praca w studiu nagrań (p.Diduch)

25.07.wt. 10.00 – 14.00 praca w studiu nagrań

26.07.śr. 16.00 – 18.30 zajęcia zespołu gitarowego

28.08.pn. 10.00 – 12.30 zajęcia zespołu gitarowego

29.08.wt 15.00 – 19.00 praca w studiu nagrań (p.Diduch) _______________________________________________________________________
AGATA MASZTAFIAK:

26.06.pn. 11.00 – 14.45 Zajęcia dla grup instrumentów
klawiszowych gr. „0”, „I”

27.06.wt. 11.00 – 14.45 Zajęcia dla grup instrumentów
klawiszowych gr. „II”
28.06.śr. 11.00 – 14.45 Zajęcia dla grup instrumentów
klawiszowych gr. „0”, gr.wokal.

03.07.pn. 11.00 – 14.45 Zajęcia otwarte

04.07.wt. 11.00 – 14.45 Zajęcia dla grup instrumentów
klawiszowych gr. „I”, „II”

05.07.śr. 11.00 – 13.00 Zajęcia otwarte
14.00 – 16.30 Wyjście na basen

31.08.czw. 11.00 – 14.45 Zajęcia dla grup instrumentów
klawiszowych gr. „0”, „I”

01.09.pt. 11.00 – 14.45 Zajęcia dla grup instrumentów
klawiszowych gr. „II”
TANIEC

RENATA GAWLAK-SPYRA:

26.06.pon. 09.00 – 13.30 zajęcia otwarte

27.06.wt. 09.00 – 13.30 zajęcia otwarte

28.06.sr. 09.00 – 13.30 zajęcia otwarte

03.07.pn. 09.00 – 13.30 zajęcia z grupą Cool

04.07.wt. 09.00 – 13.30 zajęcia z grupą SMILE

05.07.śr. 09.00 – 13.30 zajęcia z grupą Cool” i SMILE

30.08.śr. 10.00 – 14.30 basen gr. Cool

31.08.czw. 10.00 – 14.30 basen gr.SMILE

01.09.pt. 10.00 – 14.30 basen gr. Cool, SMILE

MONIKA WACEK:

05.07.wt 11.00 – 15.30 zajęcia z gr. „ BEST”

06.07.śr. 11.00 – 15.30 zajęcia z gr. „ BIG BREA”

07.07czw. 11.00 – 15.30 zajęcia z gr. „BEE FREE”

10.07.pn. 11.00 – 15.30 zajęcia otwarte

11.07.wt. 11.00 – 15.30 zajęcia otwarte

12.07.śr. 11.00 – 15.30 zajęcia otwarte

08.08 – 16.08. WARSZTATY TANECZNE FAIR PLAT CREU KRAKÓW 2017

PLASTYKA

GRZEGORZ KARPIŃSKI:

26.06.pn. 08.30 – 13.15 odbijanie grafik na konkursy plastyczne

27.06.wt. 08.30 – 13.15 odbijanie grafik na konkursy plastyczne

28.06.śr. 08.30 – 13.15 odbijanie grafik na konkursy plastyczne

03.07.pn. 08.30 – 13.15 zajęcia plastyczne wakacyjne gr. I, i II

04.07.wt. 08.30 – 13.15 zajęcia plastyczne wakacyjne gr.III, IV, V

05.07.śr. 08.30 – 13.15 zajęcia plastyczne wakacyjne wszystkie grupy

29.08.wt. 08.30 – 13.15 zajęcia plastyczne wakacyjne gr.III, IV, V

30.08.śr. 08.30 – 13.15 zajęcia plastyczne wakacyjne wszystkie grupy

DANUTA SŁYŚ – TOHL:

26.06.pn. 12.00 – 16.30 szkliwienie ceramik

27..06.wt. 09.00 – 13.30 formowanie ceramik w formach
gipsowych

29.06.śr. 09.00 – 13.30 formowanie ceramik w formach
gipsowy

10.07.pn. 09.00 – 13.30 odbijanie grafik

11.07.wt. 09.00 – 13.30 odbitki linorytów

12.07.śr. 09.00 – 13.30 odbijanie grafik

17.07.pon. 09.00 – 13.30 porządkowanie pracowni

18.07.wt. 09.00 – 13.30 przygotowanie pracowni do zajęć

19.07.śr. 09.00 – 13.30 przygotowanie pracowni do zajęć
__________________________________________________________________

WOJCIECH HABEREK:

26.06.pn 10.00 – 15.15 Grafika, druk wypukły, MDK ul. Cicha 4

27.06.wt. 10.00 – 14.30 Grafika, druk wypukły, MDK ul. Cicha 4

28.06.śr. 10.00 – 13.45 Architektura w rysunku, MDK ul. Cicha 4

04.07.wt. 10.00 – 14.30 Pejzaż w malarstwie, plener Biecz

05.07.śr. 10.00 – 14.30 Architektura w rysunku, MDK ul. Cicha 4

06.07.czw. 10.00 – 14.30 Pejzaż w malarstwie, plener Biecz

10.07.pn. 10.00 – 14.30 Pejzaż w malarstwie, plener Biecz

11.07.wt. 10.00 – 14.30 Plener malarski, Biecz Załawie

12.07.śr. 10.00 – 14.30 Pejzaż w malarstwie, Biecz, Plac Kromera

______________________________________________________________________________

DOMINIKA JODŁOWSKA-KUBALA: MDK – koło teatralne

17.07.pn. 15.00 – 17.15 Zajęcia grupy teatralnej przygotowanie
do nagrań „Legend szymbarskich”
19.07.śr.. 15.00 – 17.15 Zajęcia grupy teatralnej przygotowanie
do nagrań „Legend szymbarskich”
21.07.pt. 15.00 – 22.30 Młodzieżowy Klub Film.-wyjście do kina

24.07.pn. 15.00 – 17.15 Zajęcia grupy teatralnej przygotowanie
do nagrań „Legend szymbarskich
26.07.śr. 15.00 – 17.15 Zajęcia grupy teatralnej przygotowanie
do nagrań „Legend szymbarskich
28.07.pt 18.00 – 21.00 ognisko grup teatralnych

29.08.wt. 16.00 – 23.30 wyjazd do teatru im.Witkacego Zakopane

MIROSŁAW BOGOŃ CHÓR RUCZAJ

22.07.sb. 09.00 – 10.30 próba wokalna (materiał koncertowy na
Łemkowską Wartę w Zdyni
29.08.wt. 15.00 – 18.00 ognisko zespołowe

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.