Rozkład zajęć w MDK obowiązujący od 11 września

ROZKŁAD ZAJĘĆ MŁODZIEŻOWEGO DOMU KULTURY
W GORLICACH W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

MUZYKA

TOMASZ KUBALA – ZAJĘCIA GITAROWE

PONIEDZIAŁEK 15.30- 16.45 GRUPA „I” (średniozaawansowana) MDK
16.45 – 18.00 GRUPA „II” (zaawansowana) MDK

ŚRODA 15.45 – 17.00 GRUPA „0” (początkująca) MDK

TOMASZ KUBALA
STUDIO WOKALNE

WTOREK 17.00 – 18.30 MDK

CZWARTEK 17.00 – 18.30 MDK

AGATA MASZTAFIAK – NAUKA GRY NA KEYBORDZIE, WOKAL

PONIEDZIAŁEK 12.00 – 15.30 PCE ul. Niepodległości

WTOREK 15.00 – 17.30 PCE ul.Niepodległości

ŚRODA 14.00 – 16.00 PCE ul.Niepodległości

16.00 – 18.15 Wokal PCE ul. Niepodległości

CZWARTEK 15.00 – 17.30 PCE ul.Niepodległości

TANIEC
RENATA GAWLAK – SPYRA

PONIEDZIAŁEK 11.20- 15.00 MZS Nr 4 w Gorlicach

WTOREK 11.20 – 13.10 MZS Nr 4 w Gorlicach

14.00- 14.45 6,7,8 lat z poprzedniego roku
PCE ul. Niepodległości

14.50 – 15.35 6,7,8 lat grupa początkująca
PCE ul. Niepodległości

ŚRODA 08.50 – 09.35 MZS Nr 1 w Gorlicach
11.20 – 13.10 MZS Nr 4 w Gorlicach

CZWARTEK 08.50 -10.30 MZS Nr 1 w Gorlicach
11.35- 15.00 MZS Nr 1 w Gorlicach

MONIKA WACEK

WTOREK 16.30 – 18.00 taniec nowoczesny
gr. początkująca starsza(gimn.kl.VI,VII,VIII
PCE ul. Niepodległości

SRODA 14.30 – 16.00 gr. zaawansowana młodsza ( kl. III,IV.V, VI )
PCE ul. Niepodległości

16.00 – 18.15 zespół tańca nowoczesnego” Best”
PCE ul. Niepodległości

CZWARTEK 14.45 – 17.00 zespół tańca nowoczesnego „Free Style”
PCE ul. Niepodległości

17.00 – 18.30 zespół tańca nowoczesnego „Black Energt”
+ gr. zaawansowana starsza
PCE ul. Niepodległości

PIATEK 14.00 – 15.30 taniec nowoczesny
gr. początkująca młodsza ( kl. III,IV.V, )
PCE ul. Niepodległości

15.30 – 18.30 zespół tańca nowoczesnego „Big Break”
PCE ul. Niepodległości

PLASTYKA

DANUTA SLYŚ TOHL

PONIEDZIAŁEK 15.00- 18.00 MDK

WTOREK 15.00 – 18.00 MDK

ŚRODA 13.00 – 15.15 MDK
15.15 – 17.30 MDK

CZWARTEK 15.00 – 18.00 MDK CERAMIKA

GRZEGORZ KARPIŃSKI

WTOREK 12.30 – 14.00 S.P. NR 6 GR.I
14.05 – 15.35 S.P. NR 6 GRII

ŚRODA 12.30 – 14.00 S.P. NR 6 GRI
14.05 – 15.35 S.P. NR 6 GRII

PIĄTEK 12.45 -17.30 MDK

SOBOTA 09.00-11.30 MDK

PLASTYKA I FOTOGRAFIA

WOJCIECH HABEREK

PONIEDZIAŁEK 11.30-13.45 MZS Nr 6 w Gorlicach
15.15-17.30 Fotografia PCE ul. Niepodległości

WTOREK 13.10-14.40 ZS Nr 1 w Bieczu
15.15-16.45 ZS Nr 1 w Bieczu

ŚRODA 11.30-14.30 MZS Nr 6 w Gorlicach

CZWARTEK 13.30- 16.30 MDK

TEATR I DKF

DOMINIKA JODŁOWSKA – KUBALA

CZWARTEK 16.00 – 17.30 gr. teatralna „Między Słowami”
PCE ul. Niepodległości

PIĄTEK 12.30 – 14.40 gr. teatralna S.P. w Krygu

15.15 – 16.45 gr. teatralna
PCE ul. Niepodległości

SOBOTA 16.00-18.15 Dyskusyjny Klub Filmowy
PCE ul. Niepodległości

ZESPÓŁ RUCZAJ

MIROSŁAW BOGOŃ

PIĄTEK 13.30 – 15.00 MDK

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.