ROZKŁAD ZAJĘĆ MŁODZIEŻOWEGO DOMU KULTURY W GORLICACH W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

ROZKŁAD ZAJĘĆ MŁODZIEZOWEGO DOMU KULTURY
W GORLICACH W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

MUZYKA

TOMASZ KUBALA – ZAJECIA GITAROWE

PONIEDZIAŁEK 16.00 – 17.00 GRUPA I początkowa
17.00 – 18.00 GRUPA II

TOMASZ KUBALA MIROSŁAW BOGOŃ STUDIO WOKALNE

WTOREK 17.00 – 18.30

CZWARTEK 17.00 – 18.30

AGATA MASZTAFIAK – NAUKA GRY NA KEYBORDZIE, WOKAL

PONIEDZIAŁEK 13.00 – 16.00

WTOREK 12.30 – 16.30

CZWARTEK 14.30 – 16.15

16.15 – 18.30 studio wokalne gr. młodsza

PIĄTEK 13.00 – 17.00

MIROSŁAW BOGOŃ – ZESPÓŁ RUCZAJ

PIĄTEK 15.30 – 17.45 Zespół Ruczaj

TANIEC
RENATA GAWLAK – SPYRA

PONIEDZIAŁEK 08.50- 09.35 SP Nr 1 w Gorlicach
09.45- 10.30 SP Nr 1 w Gorlicach
11.40 – 14.55 SP Nr 4 w Gorlicach

WTOREK 11.40 – 13.25 SP Nr 4 w Gorlicach
14.00- 14.40 MDK młodsza grupa 6,7 latki
14.50 – 15.35 MDK starsza grupa

ŚRODA 11.35 – 14.05 SP Nr 1 w Gorlicach
14.30 -15.10 MDK młodsza grupa
15.15 – 16.05 MDK grupa starsza

CZWARTEK 08.50 -09.35 SP Nr 1 w Gorlicach
11.35- 12.20 SP Nr 1 w Gorlicach
13.20 –14.05 SP Nr 1 w Gorlicach

MONIKA WACEK

WTOREK 15.30 – 16.30 gr. początkująca kl. VI
16.30 – 17.30 gr. początkująca kl. VII, VIII i szkoły średnie

ŚRODA 15.30 – 17.00 gr. tańca nowoczesnego „O.M.G.”
17.00 – 18.30 zespół tańca nowoczesnego” THE FIGHTERS”

CZWARTEK 14.30 – 15.30 gr. początkująca młodsza ( kl. III,IV.V, )
15.30 – 17.45 zespół tańca nowoczesnego „FREE STYLE”

PIATEK 14.00 – 16.15 zespół tańca nowoczesnego „MINI SHOK”
16.15 – 19.15 zespół tańca nowoczesnego „BEST”

PLASTYKA

BARTŁOMIEJ BELNIAK

PONIEDZIAŁEK 13.00- 16.00 MDK

WTOREK 12.30 – 15.30 S.P. NR 6

ŚRODA 12.30 – 15.30 S.P. NR 6
16.00 – 17.30 Grafika komputerowa

CZWARTEK 14.00 – 17.00 MDK CERAMIKA

GRZEGORZ KARPIŃSKI

WTOREK 12.15 – 13.45 S.P. NR 6 GR.I
14.00 – 15.30 S.P. NR 6 GRII

ŚRODA 12.15 – 13.45 S.P. NR 6 GRI
14.00 – 15.30 S.P. NR 6 GRII

PIĄTEK 13.00 – 15.15 MDK
15.30 – 17.45 MDK

SOBOTA 09.00 – 11.30 MDK

PLASTYKA I FOTOGRAFIA

WOJCIECH HABEREK

PONIEDZIAŁEK 14.30-16.45 Fotografia

WTOREK 13.00-15.15
15.20-17.35

ŚRODA 13.30-17.15

CZWARTEK 13.00- 16.00

TEATR I DKF

DOMINIKA JODŁOWSKA – KUBALA

ŚRODA 15.30-17.00 gr.teatralna Między Słowami zaj.recytatorskie

17.00- 17.45 gr.teatralna młodsza Pauza zaj.recytatorskie

PIĄTEK
15.15 – 16.45 gr.teatralna „Między Słowami” zaj.teatralne
16.45 – 18.15 gr.teatralna młodsza Pauza zajęcia teatralne

SOBOTA 16.00 – 18.15 Młodzieżowy Klub Filmowy

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.