Zajęcia Wakacyjne w MDK!!!

imagesROZKŁAD ZAJĘĆ WAKACYJNYCH 2018/2019
w MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY w Gorlicach

MUZYKA (Studio wokalne)

TOMASZ KUBALA:

08.07.pn. 10.00 – 11.30 zajęcia zespołu gitarowego
09.07.wt. 16.00 – 19.15 praca w studiu nagrań

15.07.pn. 10.00 – 11.30 zajęcia zespołu gitarowego

16.07. wt.. 16.00 – 19.15 praca w studiu nagrań

22.07.pn. 10.00 – 11.30 zajęcia zespołu gitarowego

23.07.wt. 16.00 – 19.15 praca w studiu nagrań

26.08.pn. 10.00 – 11.30 zajęcia zespołu gitarowego

27.08.wt 16.00 – 19.15 praca w studiu nagrań _______________________________________________________________________
AGATA MASZTAFIAK:

24.06.pn. 11.00 – 14.00 Zajęcia dla grup instrumentów
klawiszowych gr. „0”, „I”
14.00 – 16.15 Zespół wokalno – instrumemtalny

25.06.wt. 11.00 – 14.00 Zajęcia dla grup instrumentów
klawiszowych gr. „0”, „III”
14.00 – 16.15 Grupa wokalna

26.06.śr. 11.00 – 14.45 Zajęcia dla grup instrumentów
klawiszowych gr.”II”, „III”
14.00 – 15.30 Zespół wokalno – instrumemtalny

01.07.pn. 11.00 – 14.00 Zajęcia dla grup instrumentów
klawiszowych gr. „0”, „I”
14.00 – 16.15 Zespół wokalno – instrumemtalny

02.07.wt. 11.00 – 14.00 Zajęcia dla grup instrumentów
klawiszowych gr. „0”, „II”
14.00 – 16.15 Grupa wokalna

03.07.śr. 11.00 – 15.30 Ognisko

08.07.pn.. 11.00 – 14.00 Zajęcia dla grup instrumentów
klawiszowych gr. „0”, „I”
14.00 – 16.15 Zespół wokalno – instrumemtalny

09.07.wt. 11.00 – 14.00 Zajęcia dla grup instrumentów
klawiszowych gr. „0”, „II”
14.00 – 16.15 Grupa wokalna

10.07.śr. 11.00 – 15.30 Wyjazd do kina Helios Nowy Sącz

TANIEC

RENATA GAWLAK-SPYRA:

26.06.śr. 16.00 – 19.45 ognisko z gr.”Ded Night”

27.06.czw.. 09.00 – 12.00 zajęcia z gr. „Flesz Dance”
12.00 – 14.15 wyjscie do parku z gr.„Flesz Dance”

28.06.pt. 13.00 – 17.30 wyjazd do kina Helios Nowy Sącz

01.07.pn. 09.00 – 12.00 zajęcia z grupą „Ardex”
12.00 – 14.15 zajęcia z gr. „Flesz Dance”

02.07.wt. 09.00 – 12.00 zajęcia z grupą „Red Night””
12.00 – 14.15 zajęcia z gr. „Daisy”

03.07.śr. 09.00 – 12.00 zajęcia z grupą „Quiz”

11.07.czw. 10.00 – 16.00 wyjazd do N.Sącza z gr.”Flesz Dance”

12.07.pt 09.00 – 12.00 zajęcia z grupą „Daisy”

13.07.sb. 13.00 – 17.30 wyjście na basen z gr. „Swing”

15.07.pn 09.00 – 12.00 zajęcia z grupą „Swing”
12.00 – 14.15 zajęcia z gr uczniów MZS Nr4 kl.I a,b

16.07.wt. 09.00 – 12.00 zajęcia z gr uczniów MZS Nr1 kl.I a,b
13.00 – 16.00 wyjście na basen z gr. „Flesz Dance”

17.07.śr. 16.00 – 18.15 wyjście na kręgle z gr. „Red Night”

MONIKA WACEK:

09.07.wt 11.00 – 17.00 wyjście z gr. „ BEST”

10.07.śr. 11.00 – 17.00 zajęcia z gr. „ Freestyle”

11.07czw. 11.00 – 17.00 wyjście z grupą do kina

04.08 – 16.08. WARSZTATY TANECZNE FAIR PLAY DANCE KRAKÓW 2019

PLASTYKA

GRZEGORZ KARPIŃSKI:

25.06.wt. 08.30 – 13.15 odbijanie grafik na konkursy plastyczne

26.06.śr. 08.30 – 13.15 odbijanie grafik na konkursy plastyczne

27.06.czw. 08.30 – 13.15 odbijanie grafik na konkursy plastyczne

08.08.czw. 08.30 – 13.15 zajęcia plastyczne wakacyjne gr. I, i II

13.08.wt. 08.30 – 13.15 zajęcia plastyczne gr.III, IV, V

14.08.śr. 08.30 – 13.15 zajęcia plastyczne wszystkie grupy

16.08.pt 08.30 – 13.15 zajęcia plastyczne gr.III, IV, V

20.08.wt. 08.30 – 13.15 zajęcia plastyczne wszystkie grupy

21.08.śr. 08.30 – 13.15 odbijanie grafik na konkursy plastyczne

22.08.czw. 08.30 – 13.15 odbijanie grafik na konkursy plastyczne

27.08.wt. 08.30 – 13.15 odbijanie grafik na konkursy plastyczne

28.08.śr. 08.30 – 13.15 odbijanie grafik na konkursy plastyczne

29.08.czw. 08.30 – 13.15 odbijanie grafik na konkursy plastyczne

BARTŁOMIEJ BELNIAK:

22.07.pn. 08.45 – 14.00 przygotowanie podkładów graficznych

23.07.wt. 09.00 – 13.30 korekta i wypał prac ceramicznych

24.07.śr. 08.45 – 14.00 obróbka materiałów ceramicznych

29.07.pn. 08.45 – 14.00 zajęcia plastyczne

30.07.wt. 08.45 – 14.00 odlewy ceramiczne

31.07.śr. 08.45 – 14.00 wgrywanie programów graficznych

23.08.pt. 08.45 – 11.00 odlewy ceramiczne

26.08.pn.. 08.45 – 14.00 zajęcia plastyczne

27.08.wt. 08.45 – 14.00 przegląd i magazynowanie prac ceramicznych

28.09.śr. 08.45 – 14.00 wydruki grafik komputerowych
__________________________________________________________________
WOJCIECH HABEREK:

24.06 pn. 09.00 -12.00 Grafika, monotypia
12.15 -13.45 Grafika, druk wypukły

25.06 wt. 09.00 -12.00 Grafika, druk wypukły
12.15 -13.45 Grafika, druk wypukły

26.06 śr. 09.00 -12.00 Grafika, monotypia
12.15 -13.45 Grafika, druk wypukły

02.07 wt. 09.15 – 11.30 Zajęcia plastyczne, Grupa I
11.30 – 13.45 Zajęcia plastyczne, Grupa II,

03.07 śr. 09.00 – 12.00 Zajęcia plastyczne, Grupa III
12.05 – 13.35 Zajęcia plastyczne, Grupa IV

04.07 czw. 09.00 – 12.00 Zajęcia plastyczne, Grupa V
12.05 – 13.35 Zajęcia plastyczne, Grupa VI

08.07 pn.. 09.45 -12.00 Grafika, monotypia

27.08 wt. 09.00 -12.00 Grafika, druk wypukły
12.05 -13.35 Grafika, druk wypukły

28.08 śr. 09.00 -12.00 Edycja fotografii
12.05 -13.35 Edycja fotografii

29.08 czw. 09.00 -12.00 Edycja fotografii
12.05 – 13.35 Edycja fotografii

DOMINIKA JODŁOWSKA-KUBALA: MDK – koło teatralne

08.07.pn. 17.00 – 20.00 ognisko integracyjne gr. teatralnych

10.07.śr.. 16.00 – 18.15 Praca nad scenariuszem gr.teatralna
„Między Słowami”
11.07.czw. 17.00 – 19.15 Młodzieżowy Klub Film.-wyjście do kina

16.07.wt. 14.00 – 20 .15 Wyjazd do kina Sokół Mł.Klub Filmowy

18.07.czw. 15.00 – 17.15 Praca nad scenariuszem gr.teatralna
„Między Słowami”

28.08.śr. 15.00 – 23.00 wyjazd do teatru im.Witkacego Zakopane

MIROSŁAW BOGOŃ CHÓR RUCZAJ I STUDIO WOKALNE

04.07.czw. 16.00 – 19.00 praca w studiu nagrań (studio wokalne)

05.07.pt. 17.00 – 19.20 nagrania – praca w studiu nagrań

11.07.czw. 16.00 – 19.00 praca w studiu nagrań (studio wokalne)

12.07.pt. 17.00 – 19.20 próba wokalno – instrumentalna
mat.koncer. Na Łemkowską Watrę
18.07.czw. 16.00 – 19.00 praca w studiu nagrań (studio wokalne)

19.07.pt. 17.00 – 19.20 Warta Łemkowska w Zdyni koncert

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.