ROZKŁAD ZAJĘĆ MŁODZIEŻOWEGO DOMU KULTURY W GORLICACH W ROKU SZKOLNYM 2019/2020

ROZKŁAD ZAJĘĆ MŁODZIEŻOWEGO DOMU KULTURY
W GORLICACH W ROKU SZKOLNYM 2019/2020 obowiązujący od 16.09.2019

MUZYKA

TOMASZ KUBALA – ZAJĘCIA GITAROWE, STUDIO WOKALNE

WTOREK 17.00 – 18.30 Studio wokalne
ŚRODA 16.00 – 16.45 GRUPA GITAROWA I początkowa
16.45 – 17.30 GRUPA GITAROWA II
CZWARTEK 17.00 – 18.30 Studio wokalne

MIROSŁAW BOGOŃ

STUDIO WOKALNE
WTOREK 17.00 – 18.30
CZWARTEK 17.00 – 18.30
ZESPÓŁ RUCZAJ
PIĄTEK 16.00 – 18.15 MDK

AGATA MASZTAFIAK – NAUKA GRY NA KEYBORDZIE, WOKAL

PONIEDZIAŁEK 13.30 – 16.30
WTOREK 13.00 – 16.00
CZWARTEK 13.00 – 18.00
15.00 – 17.00 studio wokalne gr. młodsza
PIĄTEK 14.00 – 18.00
15.30 – 17.00 Zespół RUSH

TANIEC

RENATA GAWLAK – SPYRA

PONIEDZIAŁEK
11.35 – 12.20 SP Nr 1 w Gorlicach
12.35 – 14.50 SP Nr 1 w Gorlicach

WTOREK 08.00 – 09.35 SP Nr 1 w Gorlicach
11.40 – 12.25 SP Nr 4 w Gorlicach
12.40 – 14.10 SP Nr 4 w Gorlicach
14.30- 15.15 MDK młodsza grupa 6 latki
15.15 – 16.00 MDK młodsza grupa 7,8 latki

ŚRODA 09.40 – 10.25 SP Nr 1 w Gorlicach
12.35 – 13.10 SP Nr 4 w Gorlicach
14.00 -14.45 MDK kontynuacja grupa Quiz starsza
14.45 – 15.30 MDK kontynuacja grupa Daisy młodsza

CZWARTEK 11.40 -13.10 SP Nr 4 w Gorlicach
13.25 –14.10 SP Nr 4 w Gorlicach

MONIKA WACEK

WTOREK 14.30 – 15.15 gr. początkująca kl. V, VI
15.15 – 16.00 gr. początkująca kl.III, IV
16.00– 17.30 zespół tańca nowoczesnego „FEARLESS”
ŚRODA 15.30 – 17.00 zespół tańca nowoczesnego „O.M.G.”
17.00 – 18.30 zespół tańca nowoczesnego” BEST”
CZWARTEK 14.30 – 16.00 gr. zaawansowana młodsza ( kl. IV.V,VI )
16.00 – 18.15 zespół tańca nowoczesnego „FREESTYLE”

PIĄTEK 14.45 – 17.00 zespół tańca nowoczesnego „MINI SHOK”
17.00 – 18.30 tańca nowoczesny (kl. VII, VIII ,szkoły średnie)

PLASTYKA

BARTŁOMIEJ BELNIAK

PONIEDZIAŁEK 14.00- 17.00 MDK
WTOREK 12.30 – 15.30 S.P. NR 6
ŚRODA 12.30 – 15.30 S.P. NR 6
16.00 – 17.30 Grafika komputerowa sala LO im.Kromera
CZWARTEK 14.00 – 17.00 MDK CERAMIKA

GRZEGORZ KARPIŃSKI

WTOREK 12.15 – 13.45 S.P. NR 6 GR.I
14.00 – 15.30 S.P. NR 6 GRII
ŚRODA 12.15 – 13.45 S.P. NR 6 GRI
14.00 – 15.30 S.P. NR 6 GRII
PIĄTEK 13.00 – 15.15 MDK
15.15 – 17.30 MDK
SOBOTA 08.30 – 11.30 MDK

PLASTYKA I FOTOGRAFIA

WOJCIECH HABEREK

PONIEDZIAŁEK 14.30-16.45 Fotografia
WTOREK 13.00 – 15.15
15.15 – 17.30
ŚRODA 13.30 – 15.00
15.00 – 1715
CZWARTEK 13.00- 16.00

TEATR I DKF

DOMINIKA JODŁOWSKA – KUBALA

PONIEDZIAŁEK 15.30- 17.45 gr.teatralna Pauza
ŚRODA 15.30-17.00 gr.teatralna Między Słowami
PIĄTEK 17.00 – 18.30 zajęcia recytatorskie
SOBOTA 16.00 – 18.15 Młodzieżowy Klub Filmowy

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.