Koncert Walentynkowy dla wszystkich zakochanych i nie tylko…

MDK_koncert_W_zyciu_piekne_sa_tyko_chwile_022020_plakat_A3 (1)Tradycyjnie już 14 lutego obchodzone jest święto Zakochanych- Walentynki. Młodzieżowy Dom Kultury w Gorlicach co roku zaprasza na koncert z tej właśnie okazji. W tym dniu przecież powinno być radośnie i optymistycznie.
W programie koncertu usłyszeć będzie można ponadczasowe hity takie jak: Odkryjemy miłość nieznaną, Uciekaj moje serce, Kiedy mnie już nie będzie, jak również najnowsze utwory m.in.: Wszystko, Pomimo burz, Byle jak i wiele innych. Ich wspólny mianownik to oczywiście Miłość w różnych aspektach: radosna, nieszczęśliwa, szalona, nieokiełznana…Każdy widz, który zechce przyjść na ten koncert z pewnością usłyszy w tekstach śpiewanych piosenek coś o sobie, o tym jak sam przeżywał bądź przeżywa ten piękny stan ducha, którym jest miłość. Pomimo tytułu, który sugerować może, że miłość to tylko chwilowy stan postaramy się udowodnić, że tak nie jest…
Wystąpią dla Państwa: Aleksandra Poznańska, Magdalena Tacyn, Aleksandra Przybyłowicz, Anna Gryboś, Gabriela Augustyn, Marcelina Hojdak, Hanna Zając, Dagmara Rolak – Koszyk, Emilia Zych, Katarzyna Liberda, Katarzyna Grębla, Zuzanna Śliwa, Nina Czyzykiewicz, Aleksandra Kuniczak, Julia Korbicz, Małgorzata Przybycień, Maciej Jamro, Antoni Żegleń, Kacper Machowski, Jan Dusza,. Wokalistom będzie towarzyszył zespół w składzie: Mirosław Bogoń, Tomasz Kubala, Rafał Fudala, Rafał Belczyk.
Koncert odbędzie się w auli MDK (ul. Cicha 4) 16.02.2020 (niedziela) o godz. 17.30
Serdecznie zapraszamy! Wstęp wolne datki!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.