Wracamy do zajęć stacjonarnych! Aktualizacja 29.05.

Zgodnie z decyzją Ministerstwa Edukacji Narodowej od dnia 18.05 Młodzieżowy Dom Kultury w Gorlicach wznawia swoją działalność w formie stacjonarnej. Zajęcia będą odbywać się zgodnie z harmonogramem sprzed wprowadzenia kwarantanny. Grupy pozostają takie same i mają zajęcia w tych samych godzinach. Jednakże w związku w obostrzeniami wynikającymi z wytycznych dotyczących bezpieczeństwa, ilość osób w grupie podczas zajęć musi być ograniczona
1. Minimalna przestrzeń do zajęć dla uczniów w sali nie może być mniejsza niż 4 m2 na 1 osobę
2. W sali odległości pomiędzy stanowiskami dla uczniów powinny wynosić min. 1,5 m.
Proszę zatem o kontakt rodziców z instruktorami i zadeklarowanie chęci uczestniczenia dziecka w zajęciach. Kontakt z instruktorami można nawiązać poprzez pocztę mailową (adresy mailowe wszystkich instruktorów są podane na naszej stronie niżej) lub, jeśli macie Państwo numery telefonów bezpośrednio do instruktorów, telefonicznie.
Jednocześnie informujemy,że zajęcia z Panem Grzegorzem Karpińskim będą odbywały się w formie stacjonarnej w budynku MDK przy ul. Cichej zgodnie z terminarzem sprzed zawieszenia zajęć. Przypominamy o konieczności nawiązania kontaktu z instruktorem w celu określenia liczebności grupy na zajęciach!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.