Zajęcia wakacyjne

ROZKŁAD ZAJĘĆ WAKACYJNYCH MŁODZIEŻOWEGO DOMU KULTURY 2010/2011

PRACOWNIA PLASTYCZNA

mgr Grzegorz Karpiński

piątek 24.06. 8.30 – 13.00 Zajęcia plastyczne Filia MDK ul.Cicha

sobota 25.06. 8.30 – 11.40 Zajęcia plastyczne Filia MDK ul.Cicha

poniedziałek 27.06 9.00 – 13.30 Zajęcia plastyczne Filia MDK ul.Cicha

piątek 01.07. 8.30 – 13.00 Zajęcia plastyczne Filia MDK ul.Cicha

wtorek 05.07. 8.30 – 13.00 Zajęcia plastyczne Filia MDK ul.Cicha

środa 06.07 8.30 – 13.00 Zajęcia plastyczne Filia MDK ul.Cicha

mgr Danuta Słyś – Tohl

poniedziałek 27.06 9.00 – 13.30 Zajęcia plastyczne Filia MDK ul.Cicha

wtorek 28.06. 9.0 – 13.30 Zajęcia plastyczne Filia MDK ul.Cicha

środa 29.06 9.0 – 13.30 Zajęcia plastyczne Filia MDK ul.Cicha

poniedziałek 22.08. KURS CERAMIKI I II III STOPNIA

wtorek 23.08. W BIELSKU BIAŁEJ

środa 24.08.

czwartek 25.08. KURS CERAMIKI I II III STOPNIA

piątek 25.08. W BIELSKU BIAŁEJ

mgr Wojciech Haberek

wtorek 28.06. 9.00 -12.00 Architektura w rysunku. Praca w plenerze Biecz

środa 29.06 9.00 – 13.30 Architektura w rysunku. Praca w plenerze Strzeszyn

czwartek 30.06. 9.00 -12.00 Wykonanie odbitek w technice linorytu

piątek 01.06. 9.00 -12.00 Wykonanie odbitek w technice linorytu

poniedziałek 04.07. 9.00 – 13.30 Perspektywa powietrzna w malarstwie Strzeszyn

wtorek 05.07. 9.00 – 13.30 Wykonanie odbitek w technice linorytu

środa 06.07 9.00 – 13.30 Rysunek architektoniczny

poniedziałek 11.07. 9.00 -12.00 Zajecia z malarstwa

wtorek 12.07. 9.00 -12.00 Zajecia z malarstwa

PRACOWNIA TANECZNA

mgr Monika Wacek

poniedziałek 27.06 13.00 – 17.30 Wyjście na basen

wtorek 28.06. 10.00 – 14.30 Wycieczka po okolicy

środa 29.06 13.00 – 17.30 Wyjście do parku ś ciezka rekeacyjna

25.08.30.08 WARSZTATY TANECZNE WARSZAWA

mgr Renata Gawlak – Spyra

poniedziałek 27.06 16.00 – 19.00 Wyjście do parku miejskiego

wtorek 28.06. 10.00 – 11.30 Zajęcia otwarte
13.00 – 16.30 Wyjście na basen

środa 29.06 13.00 – 16.30 Wyjście na basen

poniedziałek 04.07. 13.00 – 16.30 Wycieczka rowerowa

wtorek 05.07. 13.00 – 16.30 Wyjście do parku miejskiego

środa 06.07 13.00 – 16.30 Wyjście na basen

poniedziałek 11.07. 13.00 – 16.30 Wyjście na basen

wtorek 12.07. 13.00 – 16.30 Wycieczka rowerowa

środa 13.07 16.00 – 19.30- Ognisko

mgr Małgorzata Obrzut

piątek 24.06. 8.30 – 13.00 Warsztaty taneczne

niedziela 26.06. Pokaz taneczny na Pikniku rodzinnym Kwiatonowice

poniedziałek 22.08 Udział wv WARSZTATCH TANECZNYCH
wtorek 23.08

środa 29.06 10.00 – 13.45 Zajecia taneczne otwarte

czwartek 30.06 10.00 – 13.45 Zajecia taneczne otwarte

PRACOWNIA ŻYWEGO SŁOWA

mgr Dominika Kubala

poniedziałek 27.06 . 10.00 – 12.20 Młodzieżowy Klub Filmowy

wtorek 28.06. 9.00 – 12.50 Zajecia grupy teatralnej

poniedziałek 22.08. 10.00 – 12.20 Młodzieżowy Klub Filmowy

środa 24.08. 10.00 – 13.10 Zajecia grupy teatralnej

czwartek 25.08 10.00 – 12.20 Zajecia grupy teatralnej

środa 29.06 10.00 – 12.20 Zajecia grupy teatralnej

czwartek 30.06 10.00 – 12.20 Młodzieżowy Klub Filmowy

piątek 31.08. 10.00 – 12.20 Zajecia grupy teatralnej

mgr Paweł Nowicki

czwartek 30.06 12.30 – 14.00 Zajęcia filozoficzno-literackie

czwartek 07.07. 12.30 – 14.00 Zajęcia filozoficzno-literackie

PRACOWNIA MUZYCZNA

mgr Agata Masztafiak

niedziela 26.06. 14.00 – 18.00 Piknik rodzinnym Kwiatonowice
poniedziałek 27.06. 15.00 – 18.45 Zajecia muzyzne otwarte

środa 29.06 . 12.00 – 15.45 Wyjście do praku miejskiego

piątek 01.07. 11.00 – 14.00 Zajecia muzyczne otwarte

niedziela 03.07. 13.00 – 18.15 Festyn charytatywny Stadion Gorlice

poniedziałek 04.07. 13.00 – 16.45 Zespoły instr klawiszowych grupy I , II ,IV

środa 06.07. 11.00 – 14.00 Wyjscie na basen

czwartek 07.07. 11.00 – 14.00 Zajecia muzyczne otwarte

mgr Tomasz Kubala

poniedziałek 27.06. 10.00 – 12.20 grupa gitarowa próba

środa 13.07 10.00 – 12.20 grupa gitarowa próba

czwartek 14.07. 0.00 – 12.20 studio wokalne

poniedziałek 18.07 10.00 – 12.20 grupa gitarowa próba

środa 20.07 10.00 – 12.20 grupa gitarowa próba

czwartek 21.07. 0.00 – 12.20 studio wokalne

poniedziałek 22.08. 10.00 – 12.20 grupa gitarowa próba

środa 24.08. 10.00 – 12.20 grupa gitarowa próba

czwartek 25.08. 0.00 – 12.20 studio wokalne

poniedziałek 29.08. 10.00 – 12.20 rekrutacja

środa 31.08. 10.00 – 12.20 rekrutacja

PRACOWNICY GODZINOWI W TERENIE

ZAJĘCIA MUZYCZNE

mgr Mirosław Bogoń – MDK, SIARY, SĘKOWA

poniedziałek 04.07. 14.30 – 16.00 gr.I Sękowa
16.00 – 16.45 gr.keyboardowa
piątek 01.07. próba przed wystepem zaspół Ruczaj
niedziela 03.07. koncer zespołu Ruczaj
wtorek 05.07. próba zespołu Ruczaj w Zdyni
czwartek 07.07. 14.30 – 16 .00 grupa gitarowa
czwartek 30.08. 14.30 – 16.00 gr.I Sękowa
16.00 – 16.45 gr.keyboardowa
środa 31.08. 14.30 – 16.00 gr.keyboardowa

mgr Andrzej Małecki – BOBOWA

środa 31.08. 13.35 – 15.10 chór Bobowa

mgr Barbara Brach – LIPINKI

poniedziałek 04.07. 12.15 – 13.45 zespół „Lipowy Kwiat” Lipinki
poniedziałek 11.07. 12.15 – 13.45 zespół „Lipowy Kwiat” Lipinki

instr Rafał Fudala

czwartek 13.40 – 15.20 chór Moszczenica
piątek 15.00 – 17.20 chór L.O. im M.Kromera
17.30 – 20.00 MDK zespoły muzyczne
ZAJĘCIA PLASTYCZNE

mgr Maria Wilk – ROPICA POLSKA

poniedziałek 11.07. 9.00 – 12.00 Zajęcia plastyczne otwarte

wtorek 12.07. 9.00 – 12.00 Zajęcia plastyczne otwarte

środa 13.07. 9.00 – 12.00 Zajęcia plastyczne otwarte

poniedziałek 18.07. 9.00 – 12.00 Zajęcia plastyczne otwarte

wtorek 19.07. 9.00 – 12.00 Zajęcia plastyczne otwarte

środa 20.07. 9.00 – 12.00 Zajęcia plastyczne otwarte

wtorek 30.08. 9.00 – 12.00 Zajęcia plastyczne otwarte

środa 31.08.. 9.00 – 12.00 Zajęcia plastyczne otwarte

mgr Marta Pilch – Bartuś – LIBUSZA

poniedziałek 27.06 9.00 – 10.30 Zajęcia plastyczne

poniedziałek 29.08 9.0 – 10.30 Pocztówka z wakacji

mgr Marta Gierałt – ŁUŻNA

czwartek 30.06. 13.30 – 15.00 Zajęcia plastyczne otwarte

czwartek 07.07.. 13.30 – 15.00 Zajęcia plastyczne otwarte

mgr Bartłomiej Belniak – S.P. nr 4 Gorlice

środa 31.08.. 16.00 – 18.20 Grafika komputerowa

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.