Wyniki – XIV Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Piekno Beskidów i Bieszczadów” 2011

PROTOKÓŁ
Z POSIEDZENIA KOMISJI KONKURSOWEJ
XIV MIĘDZYNARODOWEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO
DZIECI I MŁODZIEŻY
„PIĘKNO BESKIDÓW I BIESZCZADÓW”

JURY W SKŁADZIE

PRZEWODNICZĄCY: artysta rzeźbiarz Janusz Krauze
artysta rzeźbiarz Zdzisław Tohl
artysta grafik Marek Kretowicz

po obejrzeniu 1012 prac z 63 placówek z Polski, Słowacji i Ukrainy przyznało:
GRAND PRIX, oraz 47 nagród równorzędnych.

GRAND PRIX:

KRYSTIAN TRZCIŃSKI, LAT 9 / MDK GORLICE / INSTR. GRZEGORZ KARPIŃSKI

GRUPA WIEKOWA DO LAT 6:

NAGRODY:

1. ZOFIA DRĄG, LAT 5 / MDK NR 1 TYCHY / INSTR. BARBARA MALASIEWICZ
2. PETRA GOLECOVÁ, LAT 6 / ZUŠ M. VILECA – BARDEJOV – SLOVAKIA / INSTR. HELENA TOMECKOVA
3. MICHAŁ HAJDUK, LAT 6 / MDK GORLICE / INSTR. GRZEGORZ KARPIŃSKI
4. JAN KOWALCZYK, LAT 6 / PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE ZGROMADZENIA SIÓSTR SERAFITEK – NOWY TARG / INSTR. S. BENEDYKTA IZABELA MAJERANOWSKA
5. ŁUKASZ LENART, LAT 6 / PRZEDSZKOLE NR 121 – WROCŁAW / INSTR. AGNIESZKA SKOWERSKA – ZAMORSKA
6. NATALIA PACYGA, LAT 6 / POWIATOWY MŁODZIEŻOWY DOM KULTURY – NOWY TARG / INSTR. MARIA MROŻEK
7. SZYMON SUTOR, LAT 6 / PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE ZGROMADZENIA SIÓSTR SERAFITEK – NOWY TARG / INSTR. S. BENEDYKTA IZABELA MAJERANOWSKA

GRUPA WIEKOWA 7 – 9 LAT:

NAGRODY:

1. FRANCISZEK BEBŁOT, LAT 8 / PAŁAC MŁODZIEŻY – KATOWICE / INSTR. KATARZYNA MARKIEWICZ – JAROCKA
2. DAMIAN BROŃSKI, LAT 8 / MDK GORLICE / INSTR. DANUTA SŁYŚ – TOHL
3. ELIZABETH GAJDOŠOVÁ, LAT 8 / ZUŠ HUMENNÉ / INSTR. DRAHOSLAVA ZALAIOVÁ
4. ANNA GOŁĘBIOWSKA, LAT 8 / POWIATOWY MDK NOWY TARG / INSTR. MARIA MROŻEK
5. AURELIA GRABOWSKA, LAT 8 / KLUB „PASTEL” ZABRZAŃSKIEJ SPÓŁDZIELNI MIESZKANIOWEJ – ZABRZE / INSTR. EWELINA KABACZYŃSKA
6. JAKUB GRĄDALSKI, LAT 7 / MDK GORLICE / INSTR. GRZEGORZ KARPIŃSKI
7. ŁUKASZ HRAPKOWICZ, LAT 9 / POWIATOWY MDK NOWY TARG / INSTR. URSZULA MICHORCZYK
8. IZA IGNATOWSKA, LAT 7 / PRACOWNIA PLASTYCZNA MDK PRZEMYŚL / INSTR. ALDONA HAUSMAN
9. JOZEF PAVELKA, LAT 9 / ZUŠ PREŠOV – SLOVAKIA / INSTR. JURAJ KOVÁĆIK
10. OLIWIA RÓG, LAT 7 / MDK BIŁGORAJ / INSTR. ANNA ŚWICA
11. JAN SIEDLECKI, LAT 7 / PAŁAC MŁODZIEŻY WARSZAWA / INSTR. BOŻENA SZYNKIELEWSKA
12. OLIWIA STANIK, LAT 9 / PRACOWNIA PLASTYCZNA MDK PRZEMYŚL / INSTR. JULITA TORBA
13. MIKOŁAJ SZETELA, LAT 7 / MDK GORLICE / INSTR. WOJCIECH HABEREK
14. KAROL WÓJCIK, LAT 9 / I SPOŁECZNA SZKOŁA PODSTAWOWA – ZAMOŚĆ / INSTR. MIECZYSŁAW GRADZIUK
15. KATARZYNA ZESZUTEK, LAT 8 / MDK BOLESŁAWIEC / INSTR. MAGDALENA KONIECZNA

GRUPA WIEKOWA 10 – 12 LAT:

NAGRODY:

1. DAWID CZYŻ, LAT 10 / MDK KLUCZBORK / INSTR. KRYSTYNA DUSANOWSKA
2. ANNA KASPRZAK, LAT 10 / MDK KRASNYSTAW / INSTR. JOANNA KAWĘCKA
3. VLASIMIL KATANIK, LAT 10 / ZUŠ M. VILECA – BARDEJOV – SLOVAKIA / INSTR. JÁN ŠOLTÉS
4. RAFAŁ MUCHA, LAT 12 / SZKOŁA PODSTAWOWA NR 37 – TYCHY / INSTR. BARBARA MALASIEWICZ
5. MATEUSZ MYŚLIWIEC, LAT 12 / MDK GORLICE / INSTR. GRZEGORZ KARPIŃSKI
6. MACIEJ ORZECHOWSKI, LAT 10 / MDK GORLICE / INSTR. DANUTA SŁYŚ-TOHL
7. ANIELA PAŃKÓW, LAT 12 / BOLESŁAWIECKI OŚRODEK KULTURY – MIĘDZYNARODOWE CENTRUM CERAMIKI – BOLESŁAWIEC / INSTR. STANISŁAWA WOJDA – PYTLIŃSKA
8. ZUZANNA PIWEK, LAT 11 / PAŁAC MŁODZIEZY WARSZAWA / INSTR. HANNA STEFAŃSKA
9. YASKIV SOLOMIYA, LAT 12 / CHILDREN SCHOOL OF FOLK ARTS – LVIV – UKRAINA / INSTR. YANKO MARIYA
10. BARTŁOMIEJ ŚLAWSKI, LAT 10 / MDK GORLICE / INSTR. WOJCIECH HABEREK
11. KAROLINA TUMIDAJSKA, LAT 10 / MDK GORLICE / INSTR. DANUTA SŁYŚ-TOHL
12. JOANNA TURCZYŃSKA, LAT 10 / MDK KRASNYSTAW / INSTR. JOANNA KAWĘCKA
13. JUSTYNA WOJCIECHOWSKA, LAT 12 / I SPOŁECZNA SZKOŁA PODSTAWOWA – ZAMOŚĆ / ISTR. MIECZYSŁAW GRADZIUK
14. ALICJA ZAGÓRSKA, LAT 11 / MDK GORLICE / INSTR. GRZEGORZ KARPIŃSKI
15. KRISTINA ZELMAN, LAT 10 / CHILDREN SCHOOL OF FOLK ARTS – LVIV – UKRAINA / INSTR. ROKSOLIANA SADOVA
16. ALEKSANDRA ŻELAZKO, LAT 11 / PAŁAC MŁODZIEŻY NOWY SĄCZ / INSTR. BEATA PŁANETA

GRUPA WIEKOWA 13 – 15 LAT:

NAGRODY:

1. KINGA BARNIAK, LAT 15 / CENTRUM EDUKACJI KULTURALNEJ DZIECI I MŁODZIEŻY MDK WROCŁAW / INSTR. BEATA TURSKA
2. SIMONA LORENC, LAT 15 / SAMORZĄDOWE CENTRUM KULTURY – MIELEC / INSTR. EDWARD KOCIAŃSKI
3. DOMINIKA GRABIEC, LAT 13 / GMINNE CENTRUM KULTURY W JEŻOWEM – JEŻOWE / INSTR. MAŁGORZATA ŻOCZEK
4. JAKUB KARPIŃSKI, LAT 15 / MDK GORLICE / INSTR. GRZEGORZ KARPIŃSKI
5. JOANNA SURDEK, LAT 15 / GIMNAZJUM NR 8 PRZY SOSW NR 1 – PRZEMYŚL / INSTR. RENATA TORBA

GRUPA WIEKOWA 16 – 19 LAT:

NAGRODY:

1. GABRIELA BILECOVÁ, LAT 16 / ZUŠ HUMENNÉ – SLOVAKIA / INSTR. DRAHOSLAVA ZALAIOVÁ
2. JUSTYNA CZYSZCZOŃ, LAT 16 / POWIATOWY MDK NOWY TARG / INSTR. MARIA MROŻEK
3. ALEKSANDRA LUBSZCZYK, LAT 18 / PRACOWNIA GRAFIKI I RYSUNKU MDK RYBNIK / INSTR. MILADA WIĘCKOWSKA
4. MARTA MAZUR, LAT 17 / PIĄTKOWSKIE CENTRUM KULTURY „DĄBRÓWKA” – POZNAŃ / INSTR. ANNA SZYSZKA

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.