Wielki Koncert Kolęd


27 stycznia 2012r. O godz. 17.00 w auli Państwowej Szkoły Muzycznej w Gorlicach odbędzie się Wielki Koncert Kolęd.
W imprezie będzie w nim uczestniczyło niemal 150 wykonawców. Wśród nich będą grupy gitarowe, wokaliści, keyboardziści, zespół „Zaraz”,chór . Wszyscy Ci wykonawcy to wychowankowie gorlickiego MDK-u. Ponadto usłyszeć będziemy mogli duet Kinga Janiec i Paweł Bugno oraz gości specjalnych: łemkowski chór „Zoria” i młodzieżowy chór „Rosa” z Gminnego Ośrodka Kultury w Uściu Gorlickim.
Podczas koncertu usłyszymy wiele kolęd i pastorałek w przeróżnych aranżacjach i wykonaniach. Każdy będzie mógł znaleźć coś ciekawego dla siebie. A wspomniane aranżacje z pewnością spowodują, że znane kolędy zabrzmią inaczej.
Koncert odbędzie się po raz 14 i jest to bez wątpienia już tradycja, że gorlicki MDK w tak ciekawy sposób podsumowuje swoją działalność w I półroczu każdego roku szkolnego.
Mamy nadzieję, że i tym razem publiczność pomimo 2 godziny muzyki, wyjdzie z koncertu z niedosytem, że chciałoby się jeszcze i jeszcze. Żeby się o tym przekonać trzeba tam być. Wstęp 4 zł. Serdecznie wszystkich zapraszamy na ten nietuzinkowy koncert!!!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.