Zapisy

Zapisy

1. Do dopełnienia czynności związanych ze zgłoszeniem kandydata niepełnoletniego zobowiązani są jego rodzice/prawni opiekunowie lub kandydat pełnoletni.
2. Zgłoszenie kandydata pełnoletniego lub niepełnoletniego polega na:
a)pobraniu z sekretariatu placówki wniosku o przyjęcie lub deklaracji o kontynuacji zajęć,
b)wypełnieniu, podpisaniu i złożeniu formularza w sekretariacie placówki.

Terminarz postępowania rekrutacyjnego w roku szkolnym 2017/2018

L.p
Postępowanie rekrutacyjne
Termin

1.
I etap rekrutacji składanie deklaracji kontynuacji edukacji w MDK
Od 1 czerwca do 14 czerwca 2017 r. do godz. 15.00

2.
II etap rekrutacji składanie wniosków o przyjęcie do MDK dla nowych uczestników zajęć
Od 19 czerwca do 30 czerwca 2017r. do godz.15.00

3.
Postępowanie uzupełniające
Od 01 lipca do 26 sierpnia 2017r. do godz.15.00

Tym nie mniej w razie wolnych miejsc zapisy do kół zainteresowań można dokonać właściwie przez cały rok szkolny w sekretariacie MDK (tel. 353-58-91). Najlepiej jednak podjąć decyzję o uczestnictwie w zajęciach w wyznaczonych wyżej terminach. Później może być trudno dotrzymać kroku zaawansowanej już grupie. Nie dotyczy to oczywiście zajęć plastycznych i wokalnych gdzie praca z wychowankiem toczy się indywidualnie oraz udziału w Filmowym Klubie Dyskusyjnym.
W tym roku ogłaszamy zapisy do następujących kół zainteresowań:

PLASTYKA:

* malarstwo na papierze i na szkle
* malarstwo sztalugowe
* pastel
* rysunek
* collages
* grafika
* rzeźba
* tkanina
* batic
* rękodzieło artystyczne

MUZYKA:

* młodzieżowe studio wokalne (poezja śpiewana)
* dziecięce studio wokalne
* grupy wokalne
* zespoły wokalno-instrumentalne
* grupy i zespoły gitarowe
* grupy instrumentalne
* grupy klawiszowe
* łemkowski młodzieżowy zespół „Ruczaj”

TANIEC:

* taniec towarzyski (tańce standardowe i latynoamerykańskie)
* taniec nowoczesny
* hip-hop, funky, breakdance
* zespoły taneczne (dziecięce i młodzieżowe)

ŻYWE SŁOWO:

* koła teatralne
* koło recytatorskie
* Młodzieżowy Dyskusyjny Klub Filmowy

FOTOGRAFIA

Ponadto można zgłaszać się bezpośrednio do instruktorów

MUZYKA

TOMASZ KUBALA – ZAJECIA GITAROWE

PONIEDZIAŁEK 15.30- 16.45 GRUPA „I” (średniozaawansowana) MDK
16.45 – 18.00 GRUPA „II” (zaawansowana) MDK

ŚRODA 15.45 – 17.00 GRUPA „0” (początkująca) MDK

TOMASZ KUBALA, MIROSŁAW BOGOŃ
STUDIO WOKALNE

WTOREK 17.00 – 18.30 MDK

CZWARTEK 17.00 – 18.30 MDK

AGATA MASZTAFIAK – NAUKA GRY NA KEYBORDZIE, WOKAL

PONIEDZIAŁEK 12.00 – 15.30 PCE ul. Niepodległości

WTOREK 15.00 – 17.30 PCE ul.Niepodległości

ŚRODA 14.00 – 16.00 PCE ul.Niepodległości

16.00 – 18.15 Wokal PCE ul. Niepodległości

CZWARTEK 15.00 – 17.30 PCE ul.Niepodległości

TANIEC
RENATA GAWLAK – SPYRA

PONIEDZIAŁEK 11.20- 15.00 ZS Nr 4 w Gorlicach

WTOREK 11.20 – 13.10 ZS Nr 4 w Gorlicach

14.00- 14.45 6,7,8 lat z poprzedniego roku
PCE ul. Niepodległości

14.50 – 15.35 6,7,8 lat grupa początkująca
PCE ul. Niepodległości

ŚRODA 08.50 – 09.35 ZS Nr 1 w Gorlicach
11.20 – 13.10 ZS Nr 4 w Gorlicach

CZWARTEK 08.50 -10.30 ZS Nr 1 w Gorlicach
11.35- 15.00 ZS Nr 1 w Gorlicach

MONIKA WACEK

WTOREK 16.30 – 18.00 taniec nowoczesny
gr. początkująca starsza(gimn.kl.VI,VII,VIII
PCE ul. Niepodległości

SRODA 14.30 – 16.00 gr. zaawansowana młodsza ( kl. III,IV.V, VI )
PCE ul. Niepodległości

16.00 – 18.15 zespół tańca nowoczesnego” Best”
PCE ul. Niepodległości

CZWARTEK 14.45 – 17.00 zespół tańca nowoczesnego „Free Style”
PCE ul. Niepodległości

17.00 – 18.30 zespół tańca nowoczesnego „Black Energt”
+ gr. zaawansowana starsza
PCE ul. Niepodległości

PIATEK 14.00 – 15.30 taniec nowoczesny
gr. początkująca młodsza ( kl. III,IV.V, )
PCE ul. Niepodległości

15.30 – 18.30 zespół tańca nowoczesnego „Big Break”
PCE ul. Niepodległości

PLASTYKA

DANUTA SLYŚ TOHL

PONIEDZIAŁEK 15.00- 18.00 MDK

WTOREK 15.00 – 18.00 MDK

ŚRODA 13.00 – 15.15 MDK
15.15 – 17.30 MDK

CZWARTEK 15.00 – 18.00 MDK CERAMIKA

GRZEGORZ KARPIŃSKI

WTOREK 12.30 – 14.00 S.P. NR 6 GR.I
14.05 – 15.35 S.P. NR 6 GRII

ŚRODA 12.30 – 14.00 S.P. NR 6 GRI
14.05 – 15.35 S.P. NR 6 GRII

PIĄTEK 12.45 -17.30 MDK

SOBOTA 09.00-11.30 MDK

PLASTYKA I FOTOGRAFIA

WOJCIECH HABEREK

PONIEDZIAŁEK 11.30-13.45 MZS Nr 6 w Gorlicach
15.15-17.30 Fotografia PCE ul. Niepodległości

WTOREK 13.10-14.40 ZS Nr 1 w Bieczu
15.15-16.45 ZS Nr 1 w Bieczu

ŚRODA 11.30-14.30 MZS Nr 6 w Gorlicach

CZWARTEK 13.30- 16.30 MDK

TEATR I DKF

DOMINIKA JODŁOWSKA – KUBALA

CZWARTEK 16.00 – 17.30 gr. teatralna „Między Słowami”
PCE ul. Niepodległości

PIĄTEK 12.30 – 14.40 gr. teatralna S.P. w Krygu

15.15 – 16.45 gr. teatralna
PCE ul. Niepodległości

SOBOTA 16.00-18.15 Dyskusyjny Klub Filmowy
PCE ul. Niepodległości

ZESPÓŁ RUCZAJ

MIROSŁAW BOGOŃ

PIĄTEK 13.30 – 15.00 MDK

Możliwość komentowania jest wyłączona.