Koncert „Nic nie może wiecznie trwać”

MDK_koncert_NIC_nie_moze_13_11_2015_kolor_zcListopad to taki miesiąc kiedy wspominamy tych, którzy są już „po drugiej stronie błękitu”. Młodzieżowy Dom Kultury w Gorlicach jak co roku w tym miesiącu organizuje koncert, którego głównym cele jest upamiętnienie tych, którzy odeszli. W tym roku tematem przewodnim będzie tytuł piosenki Anny Jantar „ Nic nie może wiecznie trwać”. Młodzi artyści zaśpiewają piosenki, które przeprowadzić mają słuchaczy przez życie pokazując jego zmienność i przemijanie. Usłyszymy m. in. takie piosenki jak „Szczęśliwej drogi już czas”, „ W życiu piękne są tylko chwile”, „Czas nas uczy pogody” i wiele innych.
Wystąpią dla Państwa artyści ze Studia Wokalnego Młodzieżowego Domu Kultury w Gorlicach: Anna Grądalska, Karolina Guzik, Gosia Przybycień, Marlena Klajn, Kasia Pietraszak, Oliwia Świątek, Justyna Chomiak, Ola Siorek, Natalia Świerz, Michał Duda i Łukasz Tokarski. Wokalistom towarzyszył będzie zespół w składzie Bogusław Diduch, Tomasz Kubala i gościnnie Mirosław Bogoń i Rafał Boniśniak.
Koncert odbędzie się 13 listopada 2015 ( piątek) o godz. 17.30 w auli Państwowej Szkoły Muzycznej w Gorlicach. Wstęp 5 PLN.
Serdecznie zapraszamy!!!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.