Drugi etap rekrutacji rozpoczynamy!

Drugi etap rekrutacji rozpocznie się 26 czerwca i potrwa do 7 lipca. Osoby, które chcą się zapisać na zajęcia prosimy o złożenie stosownych wniosków wraz z podpisaną informacja RODO i zgodami w sekretariacie MDK (ul. Cicha 4 pokój 23) do dnia 7 lipca do godziny 15.00. Komisja rekrutacyjna powołana przez dyrektora ogłosi informację o osobach przyjętych na poszczególne zajęcia 10 lipca (informacja będzie dostępna tylko w siedzibie MDK). Komisja rekrutacyjna weźmie pod uwagę informacje zawarte we wniosku i na ich podstawie dokona wyboru osób, które będą przyjęte na zajęcia! Ilość miejsc jest ograniczona gdyż możemy przyjąć nowe osoby tylko na wolne miejsca!!!
MDK_WNIOSEK_o_PRZYJECIE_do_MDK
MDK_ZGODA_na_wykorzystanie_wizerunku

Podsumowanie dorobku artystycznego pracowni plastyki, ceramiki, grafiki komputerowej i warsztatowej

Zapraszamy na uroczyste podsumowanie dorobku artystycznego pracowni plastyki, ceramiki, grafiki komputerowej i warsztatowej
oraz fotografii działających w Młodzieżowym Domu Kultury w Gorlicach. Na wystawie prezentowane będą kompozycje powstałe w II półroczu bieżącego roku szkolnego w ramach zajęć prowadzonych przez Agatę Musiał- Janik, Bartłomieja Belniaka i Wojciecha Haberka.
Podczas wernisażu wręczymy także nagrody, które nasi wychowankowie zdobyli w konkursach o randze międzynarodowej, ogólnopolskiej i wojewódzkiej. Wszystkie szczegółowe informacje znajdują się na plakacie.

Do zobaczenia na Cichej 4 🙂

Koncert Studia Wokalnego MDK!

„Patchw(t)orkowe granie” to tytuł kolejnego koncertu przygotowanego przez wokalistów studia wokalnego Młodzieżowego Domu Kultury w Gorlicach. Różnorodność stylów muzycznych w piosenkach prezentowanych na scenie nie pozwoli słuchaczom na chwilę wytchnienia. Każdy w trakcie koncertu będzie mógł znaleźć styl muzyczny jaki najbardziej lubi. Gwarantujemy ponad godzinny koncert z wieloma zaskakującymi piosenkami! A na koniec gość specjalny czyli…Lem Jazz. Cóż to takiego? O tym przekonają się Ci z Państwa, którzy zechcą przyjechać do Wapiennego i w tamtejszym amfiteatrze posłuchać i zobaczyć występujących na scenie artystów. Koncert rozpocznie się o godzinie 20.00 we wtorek 20 czerwca 2023r..
Serdecznie zapraszamy!!!