Zapraszamy na koncert na przywitanie wakacji!!!


Młodzieżowy Dom Kultury zaprasza na koncert Oskara Górowskiego & Gabi. Ten duet zaprezentuje się po raz pierwszy na scenie gorlickiego MDK-u. Zagrają autorskie piosenki Oskara i Gabi. Serdecznie zapraszamy na ten interesujący koncert wszystkich chętnych i ciekawych poznania muzyki młodych twórców. Piątek 24 czerwca godz. 18.00 sala widowiskowa MDK ul. Cicha 4

Wystawa pracowni plastycznych MDK!!!


Zbliża się koniec roku szkolnego i jak zawsze pracownie artystyczne Młodzieżowego Domu Kultury w Gorlicach dokonują podsumowania działalności. Wszystkich naszych wychowanków i osoby zainteresowane dokonaniami wychowanków placówki na polu plastyki, ceramiki, grafiki komputerowej i fotografii, zapraszamy 23 czerwca na godzinę 17.30 do naszej sali widowiskowej w budynku, przy ulicy Cichej 4. Na wystawie obejrzeć będzie można dzieła młodych adeptów sztuki z pracowni Agaty Musiał – Janik, Bartłomieja Belniaka i Wojciecha Haberka.

Zapraszamy na wernisaż wystawy pokonkursowej Legenda


Zapraszamy na podsumowanie, rozdanie nagród i wystawę konkursową II edycji konkursu plastycznego „LEGENDA”, organizowanego przez Młodzieżowy Dom Kultury w Gorlicach. Na tegoroczny konkurs, ogłoszony wiosną 2022, otrzymaliśmy ponad 40 prac z placówek i instytucji oświatowych oraz uczestników indywidualnych z terenu powiatu gorlickiego. Tematyka, jak w pierwszej edycji, to inspiracja legendami i podaniami głównie związanymi z naszym terenem, ale również z historiami znanymi i kojarzonymi dużo szerzej. Uczestnicy jak zawsze zaskoczyli kreatywnym potraktowaniem w formie i treści różnych legend i podań, i tradycyjnie jury musiało podjąć trudne wybory aby wyłonić Laureatów. Nagrodzone i wyróżnione prace oraz dokonania pozostałych uczestników, będzie można obejrzeć podczas wystawy, na której otwarcie w poniedziałek 20.06.2022 na godzinę 17.00 serdecznie Państwa zapraszamy do Sali widowiskowej MDK przy ulicy Cichej 4 w Gorlicach.

Koncert plenerowy Studia Wokalnego MDK


Młodzieżowy Dom Kultury w Gorlicach zaprasza na koncert plenerowy „Nie wracajmy jeszcze na ziemię”.
Tegoroczny koncert zapowiada się wyjątkowo atrakcyjnie. Młodzi wokaliści przedstawią piosenki mówiące o nocy świętojańskiej, o poszukiwaniu w tę noc miłości, przygód. Folkowe ( i nie tylko) aranżacje piosenek przeniosą słuchaczy w innym wymiar. Stąd tytuł, który sugeruje, żebyśmy z tego transu „nie wracali jeszcze na ziemię”.
Zapraszamy serdecznie na ten niezwykły koncert we środę 22 czerwca na godz. 20.00 do amfiteatru w Wapiennem.

wstęp wolny (mile widziane wolne datki)

Continue reading “Koncert plenerowy Studia Wokalnego MDK”

Drugi etap rekrutacji!!!

Drugi etap rekrutacji rozpocznie się 20 czerwca i potrwa do 1 lipca. Osoby, które chcą się zapisać na zajęcia prosimy o złożenie stosownych wniosków wraz z podpisaną informacja RODO i zgodami w sekretariacie MDK (ul. Cicha 4 pokój 23) do dnia 1 lipca do godziny 15.00. Komisja rekrutacyjna powołana przez dyrektora ogłosi informację o osobach przyjętych na poszczególne zajęcia 8 lipca (informacja będzie dostępna tylko w siedzibie MDK). Komisja rekrutacyjna weźmie pod uwagę informacje zawarte we wniosku i na ich podstawie dokona wyboru osób, które będą przyjęte na zajęcia! Ilość miejsc jest ograniczona gdyż możemy przyjąć nowe osoby tylko na wolne miejsca!!!
MDK_WNIOSEK_o_PRZYJECIE_do_MDK_A5_2022_2023
Informacja o przetwarzaniu MDK REKRUTACJA 06.2022 (4)

Rekrutacja na zajęcia do MDK rozpoczęta!!!

MDK_DEKLARACJA_kontynuacji_edukacji_2022_2023_A5 (1)Zgodnie z procedurą rekrutacji na zajęcia do MDK w pierwszej kolejności zapraszamy osoby chcące kontynuować naukę w naszej placówce. Deklarację kontynuacji należy wypełnić i dostarczyć do MDK do dnia 17.czerwca do godz. 15.00.
Kolejnym etapem rekrutacji będzie umożliwienie przyjęcia nowych chętnych na zajęcia na WOLNE MIEJSCA!!!
Ten etap rekrutacji rozpocznie się 20 czerwca i potrwa do 1 lipca. Jeśli nadal będziemy mieć wolne miejsca na zajęcia to będzie można zapisać się na nie przez całe wakacje. Stosowny wniosek o przyjęcie nowych chętnych pojawi się na naszej stronie 13 czerwca.
Serdecznie zapraszamy na nasze zajęcia! W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny 18 3535891, mailowy mdk@gorlice.net.pl lub osobisty ul. Cicha 4 (sekretariat II piętro pok. 23) w godz. 8.00 do 15.00.