PROTOKÓŁ Z POSIEDZENIA KOMISJI X JUBILEUSZOWEGO POWIATOWEGO KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO „OSOBLIWOŚCI ZIEMI GORLICKIEJ” POD HONOROWYM PATRONATEM STAROSTY POWIATU GORLICKIEGO

Konkurs Foto 2019 PLAKATPoniżej zamieszczamy PROTOKÓŁ Z POSIEDZENIA KOMISJI X JUBILEUSZOWEGO POWIATOWEGO KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO „OSOBLIWOŚCI ZIEMI GORLICKIEJ”. Uroczysty wernisaż wystawy odbędzie się 4 czerwca 2019 r. (wtorek) o godz. 16.30 w sali wystawowej Młodzieżowego Domu Kultury w Gorlicach (ul. Cicha 4). Serdecznie zapraszamy!!!

PROTOKÓŁ Z POSIEDZENIA KOMISJI X JUBILEUSZOWEGO POWIATOWEGO KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO „OSOBLIWOŚCI ZIEMI GORLICKIEJ” POD HONOROWYM
PATRONATEM STAROSTY POWIATU GORLICKIEGO

Dnia 20 maja 2019 roku komisja konkursowa w składzie: przewodniczący Wacław Bugno – artysta fotografik, Jacek Kosiba – artysta fotografik, Wojciech Haberek – instruktor MDK , po wnikliwej analizie 304 fotografii przyznała następujące nagrody i wyróznienia:

„OSOBLIWOŚCI ZIEMI GORLICKIEJ”

KATEGORIA: SZKOŁY PODSTAWOWE KL. I – VI

WYRÓŻNIENIA:

EMILIA SZPYRKA – SP ROPICA POLSKA
NATALIA SMOŁA – SP ROPICA POLSKA
KORNELIA KORNEK – MZS NR 6 GORLICE
MARTYNA GUGULSKA – MZS NR 6 GORLICE
ALEKSANDRA ŚWIERZ – MZS NR 6 GORLICE

KATEGORIA: SZKOŁY PODSTAWOWE KL.VII – VIII + GIMNAZJUM

I MIEJSCE – NAGRODA STAROSTY POWIATU GORLICKIEGO
MICHAŁ SMOSZNA – ZS MOSZCZENICA

II MIEJSCE – MICHAŁ SZYMCZYK – SP BYSTRA
II MIEJSCE – MARTYNA WOŹNIAK – MZS NR 6 GORLICE

WYRÓŻNIENIA:

MONIKA SMOŁA – SP ROPICA POLSKA
SYLWIA DUDEK – SP ROPICA POLSKA
ZUZANNA KROK – SP ROPICA POLSKA
ADRIAN LASKOŚ – SP ROPICA POLSKA
KAROL ZIAJA – SP ROPICA POLSKA
KAMIL MOROŃ – SP BYSTRA

KATEGORIA: SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE

NAGRODA

I MIEJSCE – NAGRODA STAROSTY POWIATU GORLICKIEGO
KACPER ZAŁĘSKI – ZS NR 1 im.I. ŁUKASIEWICZA

WYRÓZNIENIA:

RAFAŁ SZAROWICZ – ZS NR 1 im.I. ŁUKASIEWICZA

„MOJE NAJLEPSZE FOTOGRAFIE”

KATEGORIA: SZKOŁY PODSTAWOWE KL. I – VI

NAGRODA:

I MIEJSCE – NAGRODA DYREKTORA MDK
BARTOSZ ŚLIWA – SP ROPICA POLSKA

II MIEJSCE – SZYMON ŚLIWA – MZS NR 6 GORLICE

WYRÓŻNIENIA:

NADIA SOPALA – MZS NR 6 GORLICE
AURELIA NOWAK – MZS NR 6 GORLICE
ALEKSANDRA ŚWIERZ – MZS NR 6 GORLICE

KATEGORIA: SZKOŁY PODSTAWOWE KL.VII – VIII + GIMNAZJUM

NAGRODY RÓWNORZĘDNE:

KAMILA GRYBOŚ – ZSP LIBUSZA
JUSTYNA WÓJCIK – SP BYSTRA
ZUZANNA KROK – SP ROPICA POLSKA

KATEGORIA: SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE

NAGRODA:

I MIEJSCE NAGRODA DYREKTORA MDK
WIKTORIA BOCHENEK – ZS NR 1 im.I. ŁUKASIEWICZA
II MIEJSCE – MARTYNA SOCZEK – ZS NR 1 im.I. ŁUKASIEWICZA

WYRÓZNIENIA:

ŁUKASZ KASZAŁOWICZ – ZS NR 1 im.I. ŁUKASIEWICZA
SYLWIA KLIMEK – ZS BYSTRA

NAGRODA SPECJALNA PRZEWODNICZĄCEGO KOMISJI:

ZUZANNA MALINOWSKA – MZS NR 6 GORLICE

NA TYM PROTOKÓŁ ZAKOŃCZONO.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.