Kolejność prezentacji w Konkursie Piosenki Różnej

Przedstawiamy kolejność prezentacji podczas Konkursu. Proszę wziąć pod uwagę to, że po każdej kategorii jury będzie ogłaszało werdykt danej kategorii. Przypuszczalne rozpoczęcie poszczególnych kategorii:
klasy I-III szkoła podstawowa godz. 10.00
klasy IV-VI ok. 11.30
szkoła gimnazjalna ok. 13.30
szkoły średnie ok. 16.00
W trakcie trwania konkursu będzie otwarty sklepik w kino teatrze Wiarus, w którym będzie można kupić napoje, słodycze, popcorn.

KATEGORIA KL. I-III SZKOŁY PODSTAWOWE
Soliści:
1. Amelia Woźniak „Pobudka z ogródka” ZS nr 1 Gorlice
2. Julia Rakoczy „Życzenie” SP Lipinki
3. Weronika Szeredy „To co ważne – blisko masz” SP Lipinki
4. Eliza Rafalska „Leśne Duszki” MDK Gorlice
5. Paweł Cymbała „Mikołaj Kopernik” ZSP Łosie
6. Amelia Łukaszyk „Motyle” ZSP Łosie
7. Zofia Adamkiewicz „Będzie lepszy dzień” ZS Bystra
8. Julia Filus „Najlepsza koleżanka” ZS Bystra
9. Jan Cetnarowski „Deszczowa muzyka” ZS Szymbark
10.Emilia Baron „Ech mała” SP Grudna Kępska
11. Weronika Juruś „Poczuj rytm” SP Kryg
12. Przepióra Kaja „Plecaki pełne wrażeń” SP Klęczany
13. Anna Materlińska „Moja klasa III a” SP Klęczany
14. Anna Korbicz „Gwiazda filmowa” SP Ropica Polska

KATEGORIA IV-VI SZKOŁY PODSTAWOWE
Soliści:
1. Agnieszka Białoń „Solo, w chórze czy w duecie” SP Kryg
2. Oliwia Liana „Taka jesień” SP Kobylanka
3. Magdalena Bąk „Graj chłopaku” SP Kobylanka
4. Aleksandra Dudra „Alleluja” ZSP Łosie
5. Katarzyna Krok „Przyjaciel od zaraz” ZS Szymbark
6. Daria Przybyłowicz „Cud w szafie” ZSP Libusza
7. Aleksandra Przybyłowicz „Uczucia te” ZSP Libusza
8. Katarzyna Jamro „List do Boga” ZS Zagórzany
9. Patrycja Liana „Zbudziłam się” ZS Kwiatonowice
10. Kacper Skrypak „Coppernicana” SP Hańczowa
11. Adrian Szymanek „Na drugi brzeg” SP Ropica Polska
12. Ewelina Rutana „Świat się pomylił” SP Klęczany
13. Emilia Korbicz „Sen o przyszłości” SP Ropica Polska
14. Nadia Gębarowska „Głęboki oddech weź” MDK Gorlice
Zespoły:
1. Duet Julia Trybus, Natalia Siwak „Odpuść sobie , rzuć na luz” SP Szymbark
2. Duet Aleksandra Poznańska , Barbara Bajorek „Lili” ZS Kwiatonowice
3. Duet Ania i Marta „Bieszczady” ZS nr 1 Gorlice
4. Emilia Korbicz, Jessica Chudek,Weronika Wiśniowska „Małe rzeczy”
SP Ropica Polska
5. Zespół Wiolinki „Wesoły Pociąg” ZSP Libusza
6. Zespół wokalny z Hańczowej „Tomu kosa” SP Hańczowa
7. Zespół Rokendrollowe Laleczki „Familijny Rock And Roll” SP Kobylanka

KATEGORIA GIMNAZJUM
Zespoły:
1. Zespół wokalny „Tyle słońca w całym mieście” ZS Dominikowice
2. Duet Ewelina Szela, Ewelina Sokulska „Babę zesłał Bóg” ZS Szymbark
3. Zespół CARMINA „Oj u wysznewomu sadoczku” Gimnazjum Uście Gorlickie
4. Zespół wokalny „O mój rozmarynie” ZSP Rożnowice
5. Zespół wokalny „Znajdziesz w sobie” ZSP Binarowa
6. Zespół RAGAZZA „In the jungle” ZS Kwiatonowice
7. Zespół wokalno-instrumentalny „Rozmowa przez ocean” ZSP Rożnowice
Soliści:
1. Arkadiusz Prokop „Raz w życiu – dystans” ZSP Rożnowice
2. Aleksandra Biernacka „Jaskółka uwięziona” Gimnazjum Lipinki
3. Paulina Kowal „Hallelujah” Gimnazjum Lipinki
4. Aleksandra Bielat „Don’t rain on my parade” ZS nr 4 Gorlice
5. Sylwia Kret  “Rolling in the deep” Gimnazjum Sękowa
6. Justyna Wałęga „Monday Morning” OKGG Filia w Zagórzanach
7. Alicja Wachowicz „Only hope” OKGG Filia w Zagórzanach
8. Katarzyna Stępień „Płacze moje serce” MDK Gorlice
9. Patrycja Tenerowicz „Rzeka marzeń” MDK Gorlice
10. Krzysztof Baniak „Pieśń o małym rycerzu” Gimnazjum Uście Gorlickie
11. Edyta Świgut „Ave Maria” Gimnazjum Uście Gorlickie
12. Weronika Kosiba „Zapytaj mnie o to kochany” GOK Uście Gorlickie
13. Maria Dardzińska „What now?” GOK Uście Gorlickie
14. Gabriela Kuk „Kiedy nie ma w nas miłości” Gimnazjum Klęczany
15. Gabriela Łasak „Modlitwa” Gimnazjum Ropica Polska
16. Gabriela Karp „An Angel” Gimnazjum Kobylanka
17. Angelika Bajorek „Zagubiony Książe” Gimnazjum Kobylanka
18. Sara Liana „Kilka prostych prawd” Gimnazjum Klęczany
19. Anna Burkot „Dziwny jest ten świat” ZS Zagórzany
20. Jolanta Mitoraj „Use somebody” ZS Zagórzany
21. Natalia Stawiarska „People help the people” ZSP Libusza
22. Mateusz Cyran „Za mały jest świat” ZSP Libusza
23. Angelika Miarecka „You raise me up” ZS Bystra
24. Julia Baran “Wonderful world” ZS Szymbark

KATEGORIA SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE
Soliści:
1. Ewelina Rzepiela „Dziewczyna mojego chłopaka” OKGG Filia w Szymbarku
2. Joanna Cyran „I have nothing” MDK Gorlice
3. Martyna Wałęga „Okularnicy” MDK Gorlice
4. Weronika Nabożna „Valerie” II LO Gorlice
5. Joanna Osioł „So Cold” II LO Gorlice
6. Liliana Janowska „Listen” I LO Gorlice
7. Joanna Olesińska „Halo” II LO Gorlice
8. Konrad Lignar „Sen o Victorii” ZSZ Biecz
Zespoły:
1. Duet Wioletta Szymczyk , Justyna Sikora „Opadły mgły” OKGG Filia w Bystrej
2. Zespół CANTO „Dla oczu niewidoczne” ZSZ Biecz

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.