Zajęcia wakacyjne!

Serdecznie zapraszamy na zajęcia do MDK. poniżej zamieszczamy plan naszych dyżurów.

ROZKŁAD ZAJĘĆ WAKACYJNYCH 2023/2024
w MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY w Gorlicach

MUZYKA (Studio wokalne)
TOMASZ KUBALA:
02.07. 17.00-20.00 studio wokalne (praca w studio nagrań)
03.07 10.00-11.30 zespół gitarowy

09.07. 17.00-20.00 studio wokalne (praca w studio nagrań)
10.07 10.00-11.30zespół gitarowy

16.07. 17.00-20.00 studio wokalne (praca w studio nagrań)
17.07 10.00-11.30 zespół gitarowy

27.08. 17.00-20.00 studio wokalne (praca w studio nagrań)
28.08 10.00-11.30 zespół gitarowy

AGATA MASZTAFIAK:

24.06.pn. 11.00 – 13.15 grupa wokalna
13.15 – 15.30 zespół „DOPAMINA”

25.06.wt. 11.00 – 12.30 grupa instr. klawiszowych „0”
12.30 – 14.00 grupa instr. klawiszowych „I”
14.00 – 15.30 grupa instr. klawiszowych „II”

26.06.śr. 11.00 – 13.15 zespół „DOPAMINA”
13.15 – 15.30 grupa instr. klawiszowych „II”

01.07.pn. 11.00 – 12.30 grupa instr. klawiszowych „0”
12.30 – 15.00 grupa instr. klawiszowych „I”

02.07.wt. Wyjazd do kina Helios N.Sącz dla grupy instr klawiszowych
I, II (koszty wyjazdu pokrywaja uczniowie

03.07.śr. 11.00 – 12.30 zespół „DOPAMINA”
12.30 – 15.00 grupa wokalna

08.07. pn. 11.00 – 12.30 grupa instr. klawiszowych „0”
12.30 – 15.00 grupa instr. klawiszowych „I”

28.08. śr. 11.00 – 15.30 zajęcia otwarte

29.08.czw. 11.00 – 15.30 zajęcia otwarte

30.08.pt. 11.00 – 15.30 zajęcia otwarte

TANIEC

RENATA GAWLAK-SPYRA:

24.06.pn. 08.00 – 11.00 zajęcia z grupą „Pląs”

25.06.wt. 17.00 – 19.00 wyjście na kręgle gr. Ardex

26.06.śr. 10.00 – 17.30 wyjazd do kina Helios Nowy Sącz gr Ardex

07.08.śr. 10.00 – 17.30 wyjazd do kina Helios Nowy Sącz gr Impuls

08.08.czw. 16.00 – 19.00 wyjście na kręgle gr. Daisy

09.08.pt. 08.00 – 11.00 zajęcia z grupą Uśmiech

12.08.pn. 16.00 – 19.00 wyjście na kręgle gr. Impuls

13.08.wt. 10.00 – 17.30 wyjazd do kina Helios Nowy Sącz gr Best

14.08.śr. 08.00 – 11.00 zajęcia z gr. Bravo

21.08.śr. 08.00 – 11.00 zajęcia z gr. Neonki

22.08.czw. 08.00 – 11.00 zajęcia z gr. Shake

23.08.pt. 16.00 – 20.00 ognisko z gr. Ardex

28.08.śr. 10.00 – 17.00 wyjazd do kina Helios Nowy Sącz gr Daisy

29.08.czw. 08.00 – 11.00 zajęcia z gr. Impuls

30.08.pt. 08.00 – 11.00 zajęcia z gr. Ardex

Bilety do kina i koszty przejazdu oraz wyjście na kręgielnie pokrywane są w własnym zakresie
przez uczestników

MONIKA WACEK:

12.08 – 25.08 warsztaty taneczne Fair Play Dance Camp

28.08. śr. 11.00 – 15.30 zajęcia otwarte taniec nowoczesny

29.08.czw. 11.00 – 15.30 zajęcia otwarte taniec nowoczesny

30.08.pt. 11.00 – 15.30 zajęcia otwarte taniec nowoczesny

PLASTYKA

AGATA MUSIAŁ – JANIK:

24.06 pn. 08.30 – 12.15 zajecia plastyczne otwarte

25.06.wt. 08.30 – 13.00 zajecia plastyczne otwarte

26.06.śr. 08.30 – 12.15 zajecia plastyczne otwarte

01.07. pn. 08.30 – 12.15 zajecia plastyczne otwarte

02.07.wt. 08.30 – 13.00 zajecia plastyczne otwarte

03.07.śr. 08.30 – 12.15 zajecia plastyczne otwarte

19.08. pn. 08.30 – 12.15 zajecia plastyczne otwarte

20.08.wt. 08.30 – 13.00 zajecia plastyczne otwarte

21.08.śr. 08.30 – 12.15 zajecia plastyczne otwarte

28.08. śr. 08.30 – 12.15 zajecia plastyczne otwarte

29.08.czw. 08.30 – 13.00 zajecia plastyczne otwarte

30.08.pt. 08.30 – 12.15 zajecia plastyczne otwarte

BARTŁOMIEJ BELNIAK:

24.06. pn. 9.00–12.00 drukowanie grafiki warsztatowej
12.30–14.00  przygotowanie podkładów graficznych,
prace wystawiennicze

25.06.wt. 9.00–12.00 zajęcia plastyczne gr II
12.00–13.30 odlewy ceramiczne, wypał prac ceramicznych

26.06. śr. 9.00–12.00 przygotowanie podkładów graficznych,
prace wystawiennicze
12.30–14.00 reprodukcje grafiki komputerowej,
aktualizacja oprogramowania

03.07. pn 9.00–12.00 zajęcia plastyczne gr. I
12.30–13.30  przygotowanie podkładów graficznych,
prace wystawiennicze

03.07. wt 9.00–12.00 zajęcia plastyczne gr II
12.00–14.00 odlewy ceramiczne, wypał prac ceramicznych

05.07.śr 9.00–12.00 magazynowanie i selekcja grafiki,
prace wystawiennicze
12.00–13.30 odlewy ceramiczne, wypał prac ceramicznych

26.08.pn. 15.00–18.00 magazynowanie i selekcja grafiki,
prace wystawiennicze 

27.08.wt. 9.00–12.00 formy ceramiczne, magazynowanie prac
12.00–15.00  odlewy ceramiczne, wypał prac ceramicznych

28.08.śr. 9.00–12.00 zajęcia plastyczne otwarte grupy młodsze (7 -10 lat)
12.00–13.30 zajęcia plastyczne otwarte grupy starsze ( pow.10 lat)

WOJCIECH HABEREK

24.06 pn. 08.30 -10.45 Edycja fotografii, Grupa I
10.45 -13.00 Drukowanie grafik – linoryt

25.06 wt. 08.30 -10.45 Zajęcia plastyczne gr I
10.45 -13.00 Drukowanie grafik
13.00 – 14.00 Konsultacja dla wychowanków i rodziców

26.06 śr. 08.30 – 10.45 Zajęcia plastyczne gr II
10.45 – 13.00 Drukowanie grafik

01.07 pn. 08.30 -10.45 Edycja fotografii, Grupa I
10.45 -13.00 Drukowanie grafik – linoryt

02.07 wt. 08.30 -10.45 Zajęcia plastyczne gr III
10.45 -13.00 Zajęcia plastyczne gr II
13.00 – 14.00 Konsultacja dla wychowanków i rodziców

03.07 śr. 08.30 – 10.45 Zajęcia plastyczne gr I
10.45 – 13.00 Drukowanie grafik – sucha igła

09.07.wt 08.30 – 14.00 Praca w plenerze – malarstwo

10.07.śr. 08.30 – 13.00 Praca w plenerze – malarstwo

11.07.czw. 08.30 – 13.00 Praca w plenerze – malarstwo

DOMINIKA JODŁOWSKA-KUBALA: MDK – koło teatralne

02.07. 17.00-20.00 zajęcia grupa Między Słowami ognisko
03.07 18.00-19.30 zajęcia recytatorskie

09.07. 17.00-20.00 zajęcia grupa Między Słowami
10.07 18.00-19.30 zajęcia recytatorskie

16.07. 17.00-20.00 zajęcia grupa Między Słowami
17.07 18.00-19.30 zajęcia recytatorskie

27.08. 17.00-20.00 zajęcia grupa Między Słowami wyjście do kina
28.08 18.00-19.30 zajęcia recytatorskie

MIROSŁAW BOGOŃ

02.07. 17.00-20.00 studio wokalne (praca w studio nagrań)
03.07 10.00-11.30 zespół Ruczaj (praca w studio nagrań)

09.07. 17.00-20.00 studio wokalne (praca w studio nagrań)
10.07 10.00-11.30 zespół Ruczaj (praca w studio nagrań)

16.07 17.00-20.00.studio wokalne (praca w studio nagrań)
17.07 10.00-11.30 zespół Ruczaj (praca w studio nagrań)