Zapraszamy na koncert Studia Wokalnego MDK w Gorlicach pt. “Dwa Światy”

Listopad to miesiąc tradycyjnie kojarzony ze wspomnieniami zmarłych. Nie sposób przypomnieć wszystkich artystów, którzy od nas odeszli. Wśród nich wielu to “wspaniałe głosy”, które będziemy kojarzyć po kilku wyśpiewanych nutach. Tytuł kolejnego koncertu, który przygotowany został przez wokalistów ze studia wokalnego Młodzieżowego Domu Kultury w Gorlicach- „Dwa Światy” sugeruje, że będziemy mieć do czynienia ze swoistym „zderzeniem” zupełnie innych stylów muzycznych. I tak właśnie będzie! My postanowiliśmy tym razem sięgnąć po piosenki Marka Grechuty i Ryszarda Riedla. Dobór piosenek gwarantuje doskonałe wrażenia artystyczne.
Zaśpiewają dla Państwa młodzi adepci sztuki wokalnej skupieni w studiu wokalnym Młodzieżowego Domu Kultury w Gorlicach: Monika Piszczek, Weronika Juruś, Gabriela Wal, Anna Korbicz, Martyna Sieczkowska, Emilia Cisowska, Kinga Święs, Ewa Urzędowska, Milena Kuziak, Oskar Górowski i Antek Żegleń. Wokalistom towarzyszył będzie zespół w składzie: Mirosław Bogoń, Tomasz Kubala, Rafał Belczyk i Piotr Przyrowski.
Koncert odbędzie się w sali widowiskowej MDK (ul. Cicha 4, I piętro) w niedzielę 27 listopada 2022r. o godz.17.00. Wstęp, jak zawsze, wolne datki.
Serdecznie zapraszamy!!!